Kinosaade 211. saade

Foto: Kollaaž (kaadrid filmidest „Ämblikuvõrk“ ja „Saatanlik reisija“)
Film
9. august 2023 18:54

„KINOSAADE“ 211. OSA | „Pöörane tripp“, „Ämblikuvõrk“ ja „Saatanlik reisija“ üllatavad

„Ämblikuvõrk“ on selle aasta „Barbarian“, mis üllatab kinosaalis istujaid. Treiler valetab, film on hoopis millestki muust. „Pöörane tripp“ on odav komöödia täis madalalaubalist huumorit, kuid inimesed naeravad, siis äkki on põhjust seda veidi arutada. „Saatanlik reisija“ tuli märkamatult ning midagi suurt ei paku peale Cage monoloogide. Samas - kas rohkem ongi vaja? Head kuulamist ja vaatamist.

„Kinosaade“ on taskuhääling, kus kino Artis programmijuht Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning kultuurikriitik Raiko Puust võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

„Kinosaate“ 211. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Raiko nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (Amazon Prime Video, Netflix, Apple TV+ jne) abil vaadanud („Bird Box: Barcelona“, „Baki Hanma“, „I Think You Should Leave with Tim Robinson“ jpm!)

Lisaks anname ülevaate uutest kinofilmidest: „Pöörane tripp“, „Ämblikuvõrk“ ja „Saatanlik reisija“

Mis filme ja seriaale on Raiko, Henryk ja Ragnar kodus vaadanud?

Raiko: „Bird Box: Barcelona“ (2023), „Baki Hanma“ (2021)

Henryk: „I Think You Should Leave with Tim Robinson“ (2019– ), „Rita“ (2012–2020), „The Witcher“ (2019– ), „The Dragon Prince“ (2018– ),

Vaata seda episoodi Youtube’is: