„Hommikusöök staariga“ EKKMis, kus saatejuht Anu Saagimi külaliseks on Mikk Mägi.

Video: Karol Kaldoja
Inimesed
15. august 2023, 12:02

„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“ | Mikk Mägi: mõttes on teha uus Vanamehe film ja see on seotud Soomega, sest muidu ta sureks siin supipoti taga ära

Minu hommikusöögi külaliseks EKKMis on seekord stsenarist, lavastaja, produtsent, animaator ja näitleja Mikk Mägi. Mees, kes on hääle andnud „Vanamehele multikates“ ropusuisele Vanamehele, lastelastele, Puujumalale jpt teistele. Nosisime Mikuga vastlakukleid, rüüpasime õlut ja rääkisime tulevikuplaanidest. Kas aitab pulli ja põrsa tegemisest ning Vanamehel oleks aeg pea padja alla panna või suudab ta meid veel millegi erakordsega üllatada?

Mikk, kutsusin sind saatesse vist meelteesegaduses. Tavaliselt tiritakse tegijaid inimesi saadetesse, kui neil on parasjagu misikit suurejoonelist tehtud või teoksil. Aga sul ei ole mitte midagi, null. Aga äkki üllatad mind?

Näiteks „Vanamehe“ elutööpreemia pärast võiks juba kutsuda. Vanameest on nii kaua juba olnud, et ehk kutsusid sellepärast, kuna ta on veel elus. Et räägime temast siis ära, enne surma. Tegelikult on „Vanamehe“ tegijatel ka seoses sinuga üks mõte. Võiksid nüüd öelda „jah“ või „ei“ ära.

Edasi lugemiseks:

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
3.99