Inimesed
9. juuli 2023 14:13

„Päev rahvalemmikuga“ on Õhtulehe videolugude sari, kus tutvume just väiksemates piirkondades menukate muusikute igapäevaelu ja töiste tegemistega.

ÕL VIDEO | PÄEV RAHVALEMMIKUGA | Laulja ja laulukirjutaja Renate Saluste avas Õhtulehele oma hoolitsetud koduaia väravad: minu jaoks on prioriteet siiski pere ja lapsed

„Ma olen väga rahul, et mul on võimalus elada oma perega koos maal. Ikkagi lastel on tore aias ringi joosta. Saadki tulla oma aiamaale. Päike paistab, linnud laulavad. Mõnus!“ õhkab laulja ja laulukirjutaja Renate Saluste (29). Ehkki paljud noored ihkavad maalt just linna, on maaelu Renatele alati hingelähedane olnud. Õhtuleht veetis Renatega ühe päeva, et näha, millised tööd ja toimetused üht tema argipäeva täidavad.

Renate Saluste on naine nagu orkester. Oma arvukaid tegemisi kommenteerides jääb naine ise aga tagasihoidlikuks. „Kes teeb, see jõuab,“ naeratab ta malbelt. Ometi on tema nädalavahetused tihedalt täidetud arvukate esinemistega. Lisaks jagub tal hoolt ja hellust ka oma kolmele imearmsale pisipõnnile. Ja seegi pole veel kõik: kirgliku aiandusentusiastina peab ta ülal hoolitsetud aeda, kus laiutab kasvuhoone, mis suurem, kui mõne inimese korter. Ühes on naine aga veendunud: pere on siin elus kõige tähtsam!

Edasi lugemiseks:

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
Näita vähem
1 € / kuu9.99 € / kuu
-90%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99