Viimased postitused

KATRIN LUSTI BLOGI | Miks Swedbank vassib?

12:55, 25. mai 2018
Viimastel päevadel on mulle helistanud kümned inimesed, kes on kogenud Swedbanki ülbet suhtumist. Nende seas on nii suurärimehi kui lihtsaid tavakodanikke. Ausalt öeldes ma ei oleks uskunud, et viimane "Kuuuurija" nii paljusid inimesi nii emotsionaalselt kõnetab ja et Eesti suurim pank on jätnud paljudele ülbe mulje. 
38

KOKAIINISÕLTUVUS JA SALASUHE: 5 „Tähesõdade“ fakti, mida Sa varem ei pruukinud teada

12:21, 25. mai 2018
Täna, 25. mail 1977 ilmus nüüdseks ikooniliseks saanud George Lucase ulmefilm „Star Wars“, mis pani aluse filmiajaloo ühele tuntuimale saagale. Selle puhul heidame pilgu minevikku ning toome teieni 5 huvitavat fakti, mida te varem ei pruukinud teada!
5

ARVUSTUS | Han Solo soolofilm teeb sarmikast lindpriist ebahuvitava kuiviku

16:13, 24. mai 2018
Kui Eddie Murphy 1980ndate aastate lõpus püstijalakoomikuna leiba teenis, kõlas üks tema naljadest umbes nõndamoodi: „Anna pikalt nälginud mehele üks täiesti tavaline küpsis ning ta arvab, et see on midagi erilist. Sööda mehele iga päev kõige kallimaid küpsiseid ning ühel hetkel arvab ta, et need on oma maitse minetanud“. Umbes sama saab öelda ka „Tähesõdade“ kohta.
3

Minna välismaal erakorralisse meditsiini – kuidas see käik välja kukub?

17:51, 23. mai 2018
Ptüiptüiptüi, mul on õnneks reisides tervisega hästi olnud ning arsti juurde ei ole pidanud minema. Mehhikos oli aga vaja minna.
4

FILMISAADE „DUUBEL“ | Uus „Star Wars“ ning viis, kuidas seda tasuta näha saab

16:55, 23. mai 2018
Teie ees on „Duubel“ – Õhtulehe iganädalane filmisaade, kus soovitame, mida hetkel kinno vaatama minna, millised linateosed sinna lähiajal jõuavad ning käime üle ka mõned huvitavamad uudised.
3

Ville Arike | Eesti-Läti ühisliiga - igal juhul koos Kalevi ja VEFiga!

15:58, 23. mai 2018
Olukorras, kus Balti liiga hääbub, on Eesti ja Läti meistriliigade klubid ja korvpallijuhid jõudnud arusaamisele, et ka meeste seas tasub moodustada ühine liiga. See on omaette nokitsemisega võrreldes kindlasti parem variant, kuid asjad tuleb hoolikalt läbi kaaluda.
1

GALERII | Ilmar Raag: „Mul on peas vähemalt kolme uue filmi mõtted.“

20:45, 21. mai 2018
„Ärkasin hommikul mõttega, et kas ongi põhjust sünnipäeva pidada, sest ma ikka väga loodan, et paremad päevad ja see, mida tegelikult tahaks teha, on veel ees,“ ütles filmirežissöör Ilmar Raag, kes tähistab täna oma 50. sünnipäeva ning võttis sel puhul stuudio Amrion kontoris Tatari tänaval vastu kolleegide, sõprade ja tuttavate õnnitlusi.
11

Deivil Tserp | Mait Riismani teekond vanajumala juurde

00:10, 21. mai 2018
Veepalli olümpiavõitja Mait Riismaniga sain tuttavaks 12 aastat tagasi, vahetult enne tema esimest suurt juubelit. Toona uurisin endise tallinlase eluteed põhjalikult ja jõudsin veendumusele, et ta on eriline inimene.
2

Pluss, miinus, ennustus | Kontaveidi uus tase, Tänaku õnnetu ralli ja Kalev/Cramo võim

00:05, 21. mai 2018
Õhtulehe sporditoimetus vaatab tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb kiire ettevaate ka tulevikku. Selline on meie 21. mai valik.
1

Kuidas Tallinna hipodroomil puhkes mäss

00:01, 21. mai 2018
„Pühapäeval (21. mail 1933) tekkis Tallinna hipodroomil suurem skandaal, mille kutsus esile asjaolu, et osa publikut pidas võidusõidu tulemust sõitjate kokkumänguks. Umbes 50 inimest alustas ägedat protesti seitsmenda jooksu lõpul, jooksis kassade juurde ja nõudis raha tagasi. Tekkinud olukorras ei suutnud kaks korrapidajat kordnikku segadust sumbutada ja tuli appi kutsuda politsei ratsareserv,“ kirjutab Postimees.
0

KATRIN LUSTI BLOGI | Sajad Swedbanki kliendid kaebasid panga kohtusse

17:02, 20. mai 2018
Sel esmaspäeval on eetris lugu, mida ma olen uurinud ligi kolm aastat. 2015. aasta suvel sain teada, et Eesti suurima panga – Swedbanki –  osalusel on haihtunud 8.5 miljonit eurot Eesti investorite raha. Nimelt investeerisid eestlased 2007. aastal Rumeenia maadesse, mille väärtus täna ei ole isegi mitte kümnendikku sellest summast, mida maade alla toona pandi. 
77

Lugu naisest, kes vilistas elule Šveitsis ja kolis Mehhiko väikekülla, kus pole isegi telefonilevi

15:37, 20. mai 2018
Jalutasin parasjagu Mehhikos põhjaosas pisikeses Real de Catorce külas surnuaia poole (see pidi olema ilus ning soovitati vaatama minna), kui märkasin hoogsal sammul kõndimas üht eurooplase või ameeriklase välimusega naist. Ta ei tundunud olevat turist.
7

Milliseid tundeid tekitab Eesti naisrežissööride üdini isiklik dokfilm „Juured“ meesvaatajates?

19:47, 18. mai 2018
Rääkides hiljuti kinodesse jõudnud dokumentaalfilmist „Juured", kus kuus naisrežissööri jutustavad väga isikliku loo, tunnistab näitleja Tambet Tuisk: „See dokfilmikassett oli nii jõuline, nii intensiivne, nii emotsionaalne ja nii aus, et pärast selle vaatamist ei tahtnud ma esietenduspeole minna. Ma tahtsin jääda oma emotsioonide ja mõtetega natukeseks omavahele.“
5

FILMISAADE „DUUBEL“ | Vahetud muljed Cannes'ist ning mida Eesti kinodel vastu on panna!

10:07, 18. mai 2018
Teie ees on „Duubel“ – Õhtulehe iganädalane filmisaade, kus soovitame, mida hetkel kinno vaatama minna, millised linateosed sinna lähiajal jõuavad ning käime üle ka mõned huvitavamad uudised.
0

ARVUSTUS | „Kas see on nuga mu riistas?“ ehk „Deadpool 2“ küsib vaid olulisi küsimusi

12:40, 17. mai 2018
„Kurat, miks kõik kinod neid paganama superkangelaste filme täis on? Kopp ees juba! Näidaku midagi paremat!“ Vaata, kühvel on selles, et need samad filmid teenivad nii jube roppult pappi, et ainult idioot sülitaks taskusse jooksvatele veeringutele. Küll tuleb ka see aeg, mil Hollywood järgmise lüpsilehmna leiab! Seniks aga ära heida meelt, sest „Deadpool 2“ on täitsa okei film, mida kinno vaatama minna.
2

Tarvilik taskuraamat igaühele, kes on otsustanud vähem liha süüa

16:47, 15. mai 2018
Kui oled otsustanud vähem liha sööma hakata, oled esialgu üsna sageli kimbatuses - sa ei tea täpselt, mida süüa ja kuidas toitu valmistada, rääkimata raskustest toidu valimisel reisidel.
6

Legendaarse vanameistriga tulevad kaasa peer ja pardid

15:22, 15. mai 2018
“Kaasas peeruruupor!” kuulutab “Miki Hiire” eriväljaanne oma esikaanel. 2 euro ja 99 sendi eest kingitakse kõikidele esmaklassilise kirjanduse huvilistele lisaks ka plastikust mänguasi, mis nupuvajutuse toimel kõhutuule malbed hääled esile manab. Või noh, peaks seda teoreetiliselt tegema, sest patareisid leluga kaasa ei tule.
4

Pluss, miinus, ennustus | Novosjolovi igavene klass, ühepoolsed pallimänguseeriad ja Tänaku võidušansid Portugalis

00:10, 14. mai 2018
Õhtulehe sporditoimetus vaatab tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb kiire ettevaate ka tulevikku. Selline on meie 14. mai valik.
0

Karl Juhkami | Saaremaa tuli rahaga meistriks, aga kes sellest võitis?

00:05, 14. mai 2018
Möödunud nädalal Eesti võrkpallimeistriks tulnud Saaremaa klubisse on hooaja jooksul suhtutud kahetiselt. Osad on rahapatakaga lööma tulnud saarlasi kirunud, teised jällegi kiitnud. Olenemata arvamusest on kindel vaid üks: uustulnukas on koduse volleliiga täielikult pea peale pööranud.
5

Kuidas metssokk küla hirmu all hoidis

00:01, 14. mai 2018
Luunja vallas inimesi rünnanud sokk oli ehtne külaterrorist. „Sokk tungis kallale jalakäijale ja püüdis teda sarvedega lüüa. Mees ronis lähedal olnud palgivirna otsa, kuid peagi ronis sokk ka sinna järele,“ kirjutab Järva Teataja 13. mail 1936 külaelaniku kohtumisest metssokuga. Mees tõrjus rünnaku virnast haaratud roikaga. Sokk ronis maha, ja jäi siis, sarved valmis, ootama.
7

Mis naine sa selline oled, et jätad abikaasa maha?

20:44, 13. mai 2018
Mehhikos abiellutakse üsna noores eas. Yamily, üks meid vastu võtnud organisatsiooni liikmeid, on aga 31 ja pole abielus. Temaga sel teemal vesteldes selgus, et ta tegi midagi sellist, mida üks mehhiklanna ei peaks tegema. Lahutas abielu.
5

FILMISAADE „DUUBEL“ | Kas käesoleva aasta suurim film on väärt vaatamist?

12:37, 11. mai 2018
Teie ees on „Duubel“ – Õhtulehe iganädalane filmisaade, kus soovitame, mida hetkel kinno vaatama minna, millised linateosed sinna lähiajal jõuavad ning käime üle ka mõned huvitavamad uudised.
0

Uus raamat aitab vanematel laste sotsiaalseid oskusi arendada

13:20, 8. mai 2018
Täna avaldas Tervise Arengu Instituut (TAI) lastevanematele mõeldud käsiraamatu „VEPA kodu“, mis toetab vanemaid lapse sotsiaalsete oskuste arendamisel kodus. Raamat on elektrooniliselt tasuta kättesaadav siin.
1

Mart Treial | Aga Klavan ju ei mängi!?

00:07, 7. mai 2018
Kogu spordist lugupidav osa Eesti rahvast peaks olema eufoorias – meite mees on jõudnud maailma populaarseima spordiala mainekaima klubivõistluse ehk jalgpalli Meistrite liiga finaali. Mõtisklege viivuks tolle lause üle... Fantastiline! Või kas ikka on? Muidugi on! 
11

Kuidas ajalehemehed sensatsiooni tekitasid

22:25, 6. mai 2018
„Kas hullumeelsus või siiski hingede rändamine? Mees, kelle rinnust jookseb verd iga 30. aprilli ööl,“ alustab Uudisleht sensatsioonilist kirjutist 7. mail 1934.
0

Kohtumine naabriga – kes jäi 10-aastaselt rasedaks ja kuidas poolteist eurot koolimaksu oli liiga palju

21:30, 6. mai 2018
Kohtusin oma järjekordse naabriga, kui läksin poodi. Noorhärra hõikas mind ja küsis, kas hispaania keelt räägin. Rääkisin. Kuna ta uuris, mida ma siin teen, jutustasin inglise keelt tundidest. Manuel – see oli ta nimi – oli täitsa huvitatud nendest ja lubas tulla järgmine kord tundi.
6

FILMISAADE „DUUBEL“ | 5 parimat filmi, mida HÕFF meile pakkus

13:26, 2. mai 2018
Teie ees on „Duubel“ – Õhtulehe iganädalane filmisaade, kus soovitame, mida hetkel kinno vaatama minna, millised linateosed sinna lähiajal jõuavad ning käime üle ka mõned huvitavamad uudised.
2

ÕHTULEHT SOOVITAB: kolm filmi, mida komöödiafestivalil vaadata

11:06, 2. mai 2018
Täna avab uksed Viljandi komöödiafestival, mis selle nädala jooksul pakub kümmekond lõbusapoolset filmi. Mida vaadata ja kas filmides ka tõesti naerda saab?
0

Mart Treial | Kohtunik pole poksikott

00:05, 30. aprill 2018
„Maailmas on palju ameteid, kus iga päev oma eluga riskitakse. Kohtuniku amet ei peaks olema üks neist,“ lausus Eesti jalgpalliliidu peakohtunik Uno Tutk 21. aprilli Päevalehes.
2

Pluss, miinus, ennustus | Võidukad rallimehed, tervisega kimpus Varrak, vollefinaal

00:05, 30. aprill 2018
Õhtulehe sporditoimetus vaatab tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb kiire ettevaate ka tulevikku. Selline on meie 30. aprilli valik.
3

HÕFFI-PÄEVIK | 3. päev - kirvenäod, tulnukad ja lahtised püksilukud

12:58, 29. aprill 2018
Õhtulehe kartmatu meeskond on end Haapsalu Õudus- ja Fantaasiafilmide Festivalile vedanud, et tuua teieni vahetuid muljeid viimaste aastate kõige verdtarretavamatest filmidest. Kas närvikõdi otsijatel tasub nende teostega üldse tutvust teha või on käesolev filmipäevik suurepärane abivahend, millega ennetada potentsiaalset haigutuste tulva?
3

GALERII | HÕFF 2018: Punasele vaibale astusid tuntud näod ja hirmsad tegelased

19:13, 27. aprill 2018
Täna, 27. aprillil algas järjekorras juba 13. Haapsalu Õudus- ja Fantaasiafilmide Festival, kus näidatakse kolme päeva jooksul viimaste aastate kõige võikamaid, verisemaid ja pöörasemaid linateoseid. Festivali alguse puhul rulliti lahti punane vaip, millel kõndisid nii mitmedki tuntud Eesti inimesed, õudusfilmide ikoonilised staarid ning võrgutavad koletised.
0

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis