Teleblogi

"KÖÖK": 1000-eurosed kõrvarõngad ja "Dorian Gray" mantel

22:41, 23. november 2015
Peakokk üritab Helenaga kohtumisele minna ja ööseks jääda, aga see osutub kaelamurdvaks väljakutseks. Ilmar segab vett ja kiilub ennast sügavamale Saskia ja Maksi vahele. Ta korraldab Maksile sellise jama, millest on peaaegu võimatu välja ronida.
6

"KÖÖK": Kõik teed viivad külmkambrisse

23:14, 16. november 2015
Restorani tuleb tagasi endine kelner Ilmar, kes oli kõigi lemmik. Ja siis selgub lisaks, et Ilmaril oli kunagi suhe Saskiaga. Maks ja Ilmar on nüüd lepitamatud rivaalid. Peakokk saab viimaks haiglast koju, kuid tal on rangelt keelatud tööd teha. Peakoka jaoks on see aga hullem kui surmanuhtlus.
3

"ENSV" | Garneeringuga "imelind" on liiga kallis!

23:41, 12. november 2015
Sirje kutsub Pille ja Maidu lõunale. See paneb Atsi keerulisse olukorda. Uutmistuhinas Illar laiendab Kukekese ärilist tegevust. Jüri satub eneselegi ootamatult Maidu ja Pille vahele ning teeb tähtsa otsuse.
8

"KÖÖK" | "Sööge liha, sööge liha, jätke jonn ja jätke viha!"

23:03, 9. november 2015
Restoranis hakatakse salaja taimetoitlast ümber kasvatama ja see tekitab vastakaid emotsioone. Sergo ja Fred aitavad restorani omanikul nuhkivast ajakirjanikust lahti saada ja püüavad liiga agaralt, lugu võtab lausa kriminaalse pöörde. Peakokk vaevleb aga haiglas maitsetu ja ülitervisliku menüü küüsis. 
3

"KÖÖK" | "Palju seksitavat materjali!"

22:56, 2. november 2015
Peakokk on endiselt haiglas ja omanik palkab restoranile ajutiselt uue noore peakoka. Uus peakokk on vana peakoka täielik vastand ja peale selle suur naistemees. Ta hakkab Vika vastu huvi tundma ja see ajab Maksil harja punaseks. Kokkupõrge on vältimatu ja peagi hakkavadki köögis potid ja pannid kolisema.
4

"KÖÖK": veidi suitsu, vihaseid tüdrukuid, rääkimata kahest lollist köögis

22:40, 26. oktoober 2015
Saskia ja Natali on ühises korteris tülli pööranud ja Kaspar mõtleb Maksiga plaani, kuidas tüdrukuid lepitada, aga see teeb asja veelgi hullemaks. Peakokk on haiglas ja üritab sinna sigarette sisse smugeldada, see pole aga sugugi lihtne.
10

"ENSV" | Tore, et Eesti üks naljakamaid telesarju on tagasi!

22:46, 22. oktoober 2015
Ats harjub teadmisega, et tal on täisealine poeg. Jüri saab uue ülemuse – polkovnik Kartuli. Maidu emal Marjul käib mitmeid külalisi. Miilitsad klaarivad omavahelisi suhteid.
16

"KÖÖK": "20 000 ja 2000 euro eest jamasid pluss üks täiesti süütu kilpkonn"

22:58, 19. oktoober 2015
Peakokk Viktor Paulus on rabandusega haiglas ja restoran peab nüüd tema puudumist kuidagi varjama, see toob aga kaasa lausa kriminaalseid sekeldusi. Maksi ja Saskia suhe hakkab uuesti hubisema ja restoranist tellitakse kilpkonnasuppi.
2

"KÖÖK" | "Tee äia südamesse käib läbi nina!"

23:43, 5. oktoober 2015
Peakokk tahab Helenat kohtamisele kutsuda, aga selleks peab ta sukelduma sotsiaalmeedia kärssavasse praeahju, Maks teenib kannuseid, olles talle seal teejuhiks. Kaspar kohtub uuesti Natali isaga, et leppida, aga olukord keeb jälle kiiresti üle.
3

"KÖÖK" | "Tervisesport ja üleküpsed juurviljad on kahjulikud teie tervisele"

12:30, 29. september 2015
Peakoka suhted arenevad rivaalitseva restorani naispeakokaga lausa jooksutempos - ja see võib mõlemale keskealisele veidi väsitavaks osutuda. Maks ja Kaspar on kimpus haige kodutuga, kelle Natali nende kõigi ühisesse elupaika elama võtab. Sõbrad peavad plaani, kuidas tüütust tegelasest lahti saada, kuid see kujuneb keerulisemaks, kui nad algul arvata oskasid.
4

"KÖÖK" | Avameelselt saunast, habemest, pelikanist ja ekleerisest sõrmusest

22:39, 21. september 2015
Peakokk Viktor Paulus läheb koos usaldusväärsete kolleegidega sauna, Maks paraku sellesse VIP-seltskonda ei kuulu. Maks mõtleb välja kavala nipi, kuidas ennast köögi VIP-ide hulka smugeldada, see toob aga kaasa uusi kohustusi ja väljakutseid. Väljasõit sauna kujuneb kokkuvõttes siiski ülimalt meeleolukaks, mille kestel viheldakse üksteist korralike "ämbritega" minevikust.
4

"KÖÖK" | "Äädikat põdraliharulaadi ja 20 lõhnakuuske Mercedesesse!"

22:24, 7. september 2015
"KÖÖK", 7 september Kanal 2: "Äädikat põdraliharulaadi ja 20 lõhnakuuske Mercedesesse!"
10

ANNA TEADA: milliseid emotsioone tekitas "Abielus esimeses silmapilgust" avasaade?

21:00, 2. september 2015
Täna alustas TV3s sügisese telehooaja šokeerivaim ja põnevaim teleprojekt "Abielus esimeses silmapilgust", milles osalejad kohtuvad oma tulevasega esimest korda altari ees.
43

ARVUSTUS | "Troonide mäng" – ka jumalad surevad

14:01, 16. juuni 2015
Sellenädalase episoodiga ("Mother's Mercy") jõudis lõpule "Troonide mängu" igati edukas ning põnev viies hooaeg. Finaalmäng jättis palju lahtiseid otsi, kuid tõi mitmele tegelasele ka kättemaksurahuldust. Kõnealusele seriaalile omaselt oli ka mitmeid surmastseene, kuid üks neist lõi kindlasti terve seriaali fännibaasi ehmunult kihama.
21

ARVUSTUS | "Troonide mäng" – noorsugu kui etturid

14:56, 9. juuni 2015
Sellenädalases episoodis ("The Dance of Dragons") peab Stannis Baratheon vastu võtma painavalt raske otsuse, millega tõestab taaskord, kui ohtlikud võivad olla religioon ja pime usk, Jon jõuab tagasi Müürile ning mitmed lapstegelased on "Troonide mängu" jõhkra maailma meelevalla poolt vintsutatavad.
0

ARVUSTUS | "Troonide mäng" – alanduse parendav funktsioon

14:02, 2. juuni 2015
Sellenädalases episoodis ("Hardhome") maitseb Cersei endiselt oma poliitiliste mahhinatsioonide kibedaid vilju, Tyrion ja Daenerys peavad "läbirääkimisi" ning teiselpool Müüri läheb lahti tõeline põrgu. Selle peatüki viimast veerandtundi võiks ehk isegi nimetada "Troonide mängu" teleseriaali parimateks hetkedeks.
4

ARVUSTUS | "Troonide mäng" – kas tõesti on verevalamine loomulikum kui inimkeha?

13:46, 26. mai 2015
Sellenädalases episoodis ("The Gift") jõuavad Jorah ja Tyrion lõpuks oma rännaku lõpuni, Olena Tyrell teeb jõuponnistusi oma lastelaste vabastamiseks ning Sansa Stark otsib oma meeleheitlikust olukorrast väljapääsu. Lõpuks ometi jõuab kohale ka hetk, mida juba mitu nädalat oodatud on ja peab ütlema, et see oli ülevalt rahuldav!
3

"KÖÖK": jalg kipsi ja püksirihm salatisse!

21:45, 25. mai 2015
Rivaalitseva restorani peakokk sõidab autoga peakokk Viktor Paulusele otsa ja peab nüüd tema pisemagi tuju peale ringi jooksma. Kokapoisid keedavad nahkrihma, mis satub kliendi lauale. Saskia üritab oma suhet Maksiga kindlamale teele juhtida ja tekitab paksu pahandust. Viktor Paulus saab aga lõpuks ise oma tujukuse eest karistada.
0

ARVUSTUS | "Troonide mäng" – alistamine ning subjektitus

13:00, 19. mai 2015
Sellenädalases episoodis ("Unbowed, Unbent, Unbroken") on Arya endiselt zen-laadse kogukonna templis ja avastab selle saladusi, Varblased näitavad taaskord oma tõelist palet ning teatava kibedusmaiguga tehakse Sansast naine.
3

"KÖÖK": sushi on jaapani karaokestaaride söök

22:05, 18. mai 2015
Uus omanik sunnib restorani menüüd muutma ja tahab pakkuda sushit, see ajab aga šefil katla üle keema - juhib ta ju prantsuse kööki, mitte jaapani oma. Üsna jõuliselt astub aga äkki mängu ettekandja Natali isa, kes tuleb valel ajal ja vale inimese vastu oma tütre au kaitsma.
1

ARVUSTUS | "Kaardimaja" – strateegiakunstnikud Frank ja Claire

22:49, 14. mai 2015
"Sellenädalases "Kaardimajas" nägime, millised strateegiakunstnikud Frank ja Claire Underwood tegelikult on ning kuigi nende seniste sepitsuste hinnaks on teatud oluliste suhete katkemine ja kergelt mõrudamaks muutunud maine, tundub praegusel ajal rohkem kui kunagi varem olevat diktaat just nende käes.
0

ARVUSTUS | "Troonide mäng" – orjad ja isandad

13:41, 12. mai 2015
Sellenädalases "Troonide mängu" episoodis ("Kill the Boy") toimusid, nagu tavaliseltki, erinevates Westerose piirkondades võimupositsioonide tugevdamised. Seekordne episood andis aga oma alltekstidega väga palju materjali endale lähenemiseks kolonialismi perspektiivist.
2

"KÖÖK": alkoholist, suhetest, omanikest ja enesetapust

23:08, 11. mai 2015
Maks ja Vika on tülis. Restoranis luurab ringi uus omanik ja kehtestab ahistavaid reegleid. Sheff ei tohi enam napsu võtta ja mõtleb välja nippe, kuidas keelust mööda hiilida. Lõpuks selgub aga hoopis üllatav fakt, et uus omanik ei olegi uus omanik ja olukord muutub korraga hapraks hoopis Vika jaoks.
0

Arvustus: "Kaardimaja" – lõpplahenduste ootuses

12:44, 8. mai 2015
"Kaardimaja" tõmbab õige pea, täpsemalt kahe nädala pärast oma teise hooaja otsad kokku ning kuigi selle aja jooksul leiab loodetavasti lahenduse Franki ja Tuski vaheline vastasseis, jäetakse suure tõenäosusega üht-teist lahtiharutamiseks ka järgmisel hooajal.
0

ARVUSTUS: "Troonide mäng" – "võõrandumine" ja religioosne võimuliialdus

09:44, 5. mai 2015
Sellenädalases "Troonide mängu" episoodis ("Sons of the Harpy") jätkub eelmisel nädalal esitletud religioonitemaatika, mis võtab uues peatükis üles vürtsikamaid tuure. Samuti üritab Cersei Lannister jätkuvalt säilitada oma võimu nii poja kui ka valitsemise üle.
3

"Köök": Fritata sõrmuse ja umbmäärase tulevikuga

21:40, 4. mai 2015
Šeff läheb purjus peaga teleshow'sse ja tekitab skandaali, mille tõttu teda restoranist vallandada tahetakse. Siis aga selgub, et tema etteaste on restoranile hoopis kasu toonud. Restoran peab sünnipäeva ja lõpuks tabab kõiki šokk, kui selgub, et omanik on restorani maha müünud. Maks keerab aga oma suhte Vikaga täiesti pea peale.
0

ARVUSTUS | "Kaardimaja" – uued vastuseisud

10:16, 1. mai 2015
"Kaardimajas" Franki ja Tuski vaheline sõda jätkub ning nagu võis ette ennustada viimasel korral, siis ei jäta Underwoodid ja tema meeskond Claire’i avaliku mustamise (või selle üritamise) eest Tuski karistamata. Tusk räägib koguaeg Franki kannatama panemisest, kuid sel korral on aeg tal endal veidi rabeleda ning lõpuks põhjust ka oma advokaadi poole pöörduda.
0

ARVUSTUS | "Troonide mäng" – Abielust ja zenist

15:37, 28. aprill 2015
Sellenädalases "Troonide mängu" episoodis ("High Sparrow") jätkavad mitmed tegelased kättemaksu radadel ning taaskord toimuvad kuninglikud pulmad. Lisaks tehakse mõned sissevaated ka religioonitemaatikasse.
1

"KÖÖK": Läbi raskuste armastuse poole

22:23, 27. aprill 2015
Restorani on kokkuhoiu tõttu tööle võetud uut ja ebakompetentset personali, aga šefil õnnestub vana kamp palgale tagasi saada. Samas selgub, et omanik tahab restorani hoopis maha müüa ja ostuhuviline tuleb restoraniga tutvuma. Maksil õnnestub triki abil enda ja Vika suhet korrigeerida.
2

ARVUSTUS | "Kaardimaja" – väga valusad ohverdused

15:13, 24. aprill 2015
Nagu sai nenditud juba eelmisel korral, on sündmused „Kaardimajas“ võtnud omale tõepoolest väga sõjaka ilme ning vastasleerid otsimas järjest armutumaid vahendeid, kuidas üksteist alistuma sundida.
1

"Troonide mäng" – vabadus, valitsemine ja õiglus

09:49, 21. aprill 2015
"Troonide mängu" sellenädalases episoodis ("The House of Black and White") juureldi selle üle, milline peaks olema õige valitseja ning kuidas suhestub kontseptsioon valitsemisest vabaduse ning õiglusega.
2

"KÖÖK": Kuidas kokku hoida? Anna kinga!

21:58, 20. aprill 2015
Restorani kimbutab rivaalitseva restorani tegevuse tõttu kliendipõud, kassa on kokku kuivanud ja võetakse kasutusele äärmuslikud kokkuhoiumeetmed. Samal ajal üritab Maks baarmen Kaspari abiga restoranis ebaseaduslikku tulu teenida. Olukord ületab keemispunkti, kui nii mõnedki teenelised kokad sule sappa saavad.
1

ARVUSTUS: "Kaardimaja" – armastus ja muud probleemid

09:50, 18. aprill 2015
"Kaardimaja" ja üldse poliitika puhul peab nentima, et kuigi tahaks rääkida puht tööalasest professionaalsusest, kus inimestevahelised isiklikud suhted mingisugust rolli ei mängi ning otsused saavad tehtud ainult objektiivsusele ja ratsionaalsusele rõhku pannes, siis tegelikkuses see nii ei ole ja kuidas saakski olla, kui poliitikuametiski jäädakse lõpuks ikkagi ainult inimeseks.
0

"Troonide mängu" uus hooaeg – eelseisvad sõjad

10:25, 14. aprill 2015
"Troonide mäng" ("Game of Thrones") on taaskord jõudnud teleekraanidele. Ligi kümnekuune ootus tõi meile episoodi ("The Wars to Come"), mis juhatab viienda hooaja sisse väga filigraanselt ehk vanas headuses ning esitab vaatajatele noodivõtmed, mille järgi järgnevad peatükid ennast lahti rullivad. Nagu traditsiooniks kujunenud – arvustus on pigem neile, kes on episoodi juba näinud!
2

Arvustus: suhtepundardes "Kaardimaja"

10:03, 10. aprill 2015
"Kaardimaja" on jõudnud märkamatult oma sündmustega juba teise hooaja keskpaika, millest annavad aimu ka tegelastevahelised pingestuvad suhted, seda nii isiklikus kui professionaalses plaanis. Siiski, mitmete konfliktide kõrval võib täheldada ka suhete soojenemisi, seda eriti president Walkeri ja Frank Underwoodi puhul.
0

"KÖÖK" | Pasteet ja maksuamet

22:06, 6. aprill 2015
Restorani sajab sisse tuletõrjeinspektsioon ja köögis läheb korraga väga kuumaks. Selgub, et restorani peale kaevati rivaalitsevast kõrvalrestoranist, ja šeff otsustab rivaalidele õppetunni anda. Sellega tõmbab ta restoranile kaela hoopis üliranged maksuameti kontrollid ja siis tõuseb temperatuur juba ohtlikult keemispunkti lähedale.
6

ARVUSTUS: "Elavad surnud" – ricktaatorluse (igav) tagasitulek

17:15, 31. märts 2015
"Elavate surnute" viies hooaeg on jõudnud lõpule ning on aeg teha sissevaade sellenädalasse episoodi, kuid kohatu ei ole ka retrospektiivne pilguheit varasematele episoodidele. Veelgi tähtsam küsimus on aga: kas hooaja finaalepisood oli nii plahvatuslik, kui oodata oli?
0

"KÖÖK": intriigid podisevad täie auruga köögis, elutoas ja magamistoas!

09:00, 31. märts 2015
Restorani kohale kerkivad mustad pilved, kui Šeff ja abišeff tülli pööravad ning kokapoiss Maks ülendatakse kiusu pärast uueks abišefiks. Maks ja Vika kemplevad samas ühise elukoha pärast ning Kaspar ja Natali avastavad armurõõme. Intriigid podisevad täie auruga nii köögis, elutoas kui magamistoas!
2

Arvustus: "Kaardimaja" – las verevalamine alaku

12:00, 27. märts 2015
Seekordne "Kaardimaja" oli oma tegevuses viidud rohkem "väljale", millel õnnestus sarja uut omapärast hõngu tuua ning mis aitas momendiks unustada kogu selle diplomaatia ja vohava bürokraatia, kuid seda tõesti momendiks, sest üldiselt paneb "Kaardimaja" järjest võimsamatel tuuridel edasi ning on hea nentida, et teisel hooajal on sari võrreldes esimesega omandanud hoopis teistsuguse näo ja teo.
1

ARVUSTUS: "Elavad surnud" – antikangelastest vol.2

14:01, 24. märts 2015
Selle nädala episoodis („Try“) üritavad tegelased, nagu ka pealkiri viitab, midagi korda saata – kes üritab uue eluga kohaneda, kes üritab midagi kellelegi selgeks teha jne. Kuid see, mis siiski tuleb minu arvates taaskord esile, on kvaliteet-televisiooni "kuum teema" ehk kontseptsioon antikangelastest.
0

"KÖÖK": Kokahakatised tõusevad fööniksina tuhast ehk joomine on kahjulik teie tervisele

09:14, 24. märts 2015
Seekordne "Köögi" osa algab taaskord Maksi (Kristjan Kasearu) ja Vika (Margaret Kodusaar) armumängudega. Maks kinnitab, et ta on seksinäljas tiger, ei leopard, kuid Vika ajab poisi hoopis duši alla.
0

Arvustus: "Kaardimaja" naised näitavad klassi

10:36, 20. märts 2015
"Kaardimaja" on algusest peale pannud rõhku oma tugevatele naiskarakteritele, kes keeldunud leppimast ainult kõrvaltvaataja positsiooniga ning on peale pelga ambitsiooni ka tegelikult võimelised suurteks tegudeks. Sel korral anti üsna selgelt mõista, et naisi ei tohiks mingil juhul kunagi alahinnata ning õigustust rääkida n-ö meeste maailmast tegelikult ei ole.
0

ARVUSTUS: "Elavad surnud" – lambad hundinahas

20:03, 17. märts 2015
Selle nädala episoodis ("Spend") näidatakse Ricki grupi valitud liikmeid esimest korda ekstensiivsemal retkel, mille eesmärgiks on varusid täiendada. Kui eelmine episood süstis vaatajatesse teatavat mugavustunnet, siis siin see hajub. Turvatunne kaob – tunne on sama nagu hakkaks keegi sul keset ööd vägivaldselt hammast välja tõmbama.
0

KÖÖK: lõhutud küljepeeglid ja armastuse ameerika mäed

08:01, 17. märts 2015
Kui eelmises osas oli "Köögis" kirelõõma, tuleleeke ja tempot, siis seekordne osa sedavõrd dramaatiline ei ole. On romantikat ja siis jälle ei ole ka, on tundeid, mis liiguvad ühest äärmusest teise, on irooniat ja huumorit, kuid nüüd kõigest veidi lähemalt. Ah jaa, ikka tuletan meelde, et minu loos telekriitikat ei ole ja Nobeli kirjanduspreemial ma ei kandideeri...
0

Arvustus: "Kaardimaja" laiendab oma mänguruumi

12:19, 13. märts 2015
Frankil on käsil tema senise elu kõige kiiremad ajad, kuid oluliselt rahulikumalt ei saa võtta teisedki. Kuigi "Kaardimaja" fookus püsib endiselt tugevalt Underwoodidel, on perifeeriast keskme poole hakatud tõmbama teisigi tegelasi, kellel kõigil otsesemalt või kaudsemalt mõju Franki käekäigule ning keda meil on olnud võimalik tasapisi rohkem tundma õppida.
1

ARVUSTUS: "Elavad surnud" – (petlik) väikelinna idüll

12:08, 11. märts 2015
Uues "Elavate surnute" episoodis ("Forget") on meil võimalik jälgida, kuidas Rick & Co. kohanevad eluga Alexandrias, mis tahab olla uue tsivilisatsiooni idanemiskohaks. Kas kahtlustel suudetakse lasta oma teed minna?
0

"KÖÖK": köögikaamera, konkurendid, kirepalang ja tulelõõm

08:45, 10. märts 2015
Kanal 2 "Köögi" 9. märtsi osas tehakse restoranis häirivaid uuendusi: köögipoolt näidatakse nüüd läbi ekraani söögisaalis istuvatele külalistele. See võib olla huvitav turundustrikk, kuid ajab Shefil harja punaseks - ta ei ole treenitud ahv, keda saab toidumugimise kõrvale vahtida. Kaspar korraldab Nataliga suheldes korraliku pudru ja kapsad ning Maks ja Vika leiavad ennast peagi samaväärse arusaamatu supi seest.
1

Arvustus: "Kaardimaja" – suurte võitude väikesed kaotused

13:45, 9. märts 2015
Frank Underwoodist kõneldes peab nüüdsest peale kasutama kongresmeni tiitli asemel asepresidendi oma, sest lõpuks ometi vannutakse ta ametlikult ka ametisse. Underwoodide elu on taaskord jõudnud sammu võrra nende seatud eesmärkidele lähemale, olgugi, et taolistel suurtel võitudel on komme tulla ka koos mõningate kaotustega.
2

ARVUSTUS: "Elavad surnud" – kohanemisraskused

16:09, 3. märts 2015
Rick & Co. on jõudnud uues episoodis ("Remember") järjekordse tõotatud maa väravateni ning neist astutakse sisse. Kuid kadunud ei ole endiselt eelmises peatükis postuleeritud skepsis, millele lisanduvad nüüd ka uue keskkonnaga kohanemisraskused.
3

"KÖÖK": Salajane kriitik tõmbas elu käima

08:08, 3. märts 2015
Restorani tuleb toidukriitik, aga keegi ei tea, kuidas ta välja näeb. Algab meeleheitlik ja samavõrra koomiline kassi- ja hiiremäng kõige "kahtlasemate" restoranikülalistega. Hea kriitika on kasvanud konkurentsiolukorras eluliselt oluline. Samal ajal satub aga Kaspar Natali ees häbisse ja üritab oma au taastada, kuid see keerab asja totaalselt pea peale. Kuidas mõjutab see kõik toidukriitiku hinnangut restoranile?
2

Arvustus: kas te arvasite, et Frank Underwood on teid unustanud?

11:51, 27. veebruar 2015
"Kaardimaja" teise hooaja avaepisoodis pikka sättimist ei ole ning kuigi mängumuutvaid sündmusi lootsime näha pigem eelmisel nädalal, siis tegelikult leidsid meie ootused täitmist hoopis käesoleval nädalal, kui Frank Underwoodil sai tema selja taga sahkerdamistest villand ning ta sellele kiirelt ja diskreetselt lõpu tegi.
2

"Elavad surnud" – umbusk

12:48, 24. veebruar 2015
Oma postapokalüptilistel – helgelt öeldes – seiklustel erinevate prohvetitega, kes lubavad turvalisust ning inimväärset elu, kokku puutunud grupile on ennast taas esitanud võimalus olla osaks tsivilisatsiooni ülesehitamisel. Kuid kuidas reageerib sellele uues episoodis ("The Distance") Rick & Co., kes on varem rohkem kui korra vastu näppe saanud?
0

Nullpunkt, osa 6. ETV 22. veebruar 2015

13:28, 23. veebruar 2015
Bianka sünnipäeval läheb klassikaaslastega tülinorimiseks. Johannes kohtab Lasnamäe bussis Zaiidi, kelle elus on toimunud järsk muutus. Johannes kolib koju tagasi. Lasnamäe poes satub ta kokku Berdi ja Eskoga. Kooliaasta lõpus selgub, kes on poisi sõbrad ja kes mitte.
0

Arvustus: "Kaardimaja" – uued suured algused

11:09, 20. veebruar 2015
"Kaardimaja" on jõudnud märkamatult oma esimese hooaja finaalini ning kuna mingisugustest lõppudest on tegelikult vara rääkida, siis on korrektsem rääkida uutest suurtest algustest, sest just need ootavad peatset asepresidenti Frank Underwoodi ning tema abikaasat Claire'i ees sarja teisel hooajal.
2

ARVUSTUS: "Elavad surnud" – lootusetus

12:17, 17. veebruar 2015
"Elavad surnud" naasevad episoodiga "Nemad" ("Them"). Eelmise nädala arvustuse lõpus sai õhku visatud Andrew Lincolni sõnad, et sellest osast alates on tegemist täiesti uue sarjaga. Kas see päriselt ka nii on? Eks näis, aga nagu ikka – võib ka see arvustus sisaldada pisukesi spoilivaid elemente.
3

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis