Montmartre'i Koletiseks, Pariisi Vikatimeheks ja Vanaprouade Tapjaks nimetatud Thierry Paulin (vasakul ja keskmistel fotodel) tegutses alguses koos toonase kallima Jean-Thierry Mathuriniga (paremal).

Foto: Kollaaž (4 x murderpedia.org)
Maailm
10. november 2023 19:36

MONTMARTRE'I KOLETIS: Pariisi vanaprouadele jahti pidanud röövmõrvar soovis elu lõpuni pidu panna

1984. aasta sügisel tabas Pariisi õõvastav mõrvalaine. Vaid kuue nädala jooksul leiti kaheksa surnukeha – kõik ohvrid olid eakad naised, keda oli julmalt tapetud ning paljaks röövitud. Pariislaste jaoks kestsid ärevad ajad sisuliselt 1987. aasta detsembrini, mil tabati Thierry Paulin. Viimased veretööd sooritas HIVga nakatunud mees selleks, et enne surma korralikult pidu panna. Selgus, et plaan töötas, sest Paulin surigi enne kohtu ette jõudmist AIDSi.

Drag-pidude käigus kohtus Thierry Paulin oma hilisema kaasosalise Jean-Thierry Mathuriniga. Tegemist oli temast paar aastat noorema mustanahalise narkosõltlasega. Nad armusid ning vajusid üha enam mõnuainete küüsi. Kahtlemata olid mõlemad mehed äärmiselt probleemse taustaga. Ent nagu narkomaanide puhul tavaks, siis isud kasvavad ja ühel hetkel saab raha uimastite ostmiseks lihtsalt otsa. Seetõttu hakkasid Paulin ja Mathurin otsima uusi viise, kuidas kiirelt oma majanduslikku olukorda parandada. Nad valisid kriminaalse tee.

Edasi lugemiseks:

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
3.99