www.ohtuleht.ee lühitutvustus

Ohtuleht.ee portaal on üks loetumatest Eesti ajakirjandusväljaannetest internetis, mida külastab iga nädal üle 570 000 unikaalse kasutaja*. Alates jaanuarist 2015 pakume võimalusi Õhtulehe reklaamivõrgustikus, mille alla kuuluvad Ohtuleht.ee, Naisele.ee, Kroonika.ee, Annestiil.ee, Toidutare.ee, Ideesahver.ee, Eestinaine.ee, Perekodu.ee, Ajakirinaised.ee ja Tervispluss.ee.


Ohtuleht.ee pakub lugejale värvikat meelelahutust, praktilist infot igapäevaseks eluks, pingelisi hetki spordimaailmast ning päevauudiseid nii Eestist kui ka välismaalt. Ning seda kõike minutite jooksul – uudised jõuavad külastajateni vahetult ning meie sisu täieneb reaalajas. Lisaks saavad lugejad avaldada oma arvamust meie kommentaariumis.


Uudiseid leiab nii meilt kui ka mujalt, lihtsatest inimestest ja kuulsustest, majandusest ning spordist. Lisaks pakume meeleolukaid videoreportaaže ning pildigaleriisid erinevatest sündmustest ning kurioosumeid kõikjalt maailmaruumist.


www.ohtuleht.ee lehekülg täieneb päeva jooksul pidevalt ning kõik värsked sündmused jõuavad loetud minutitega lugejani.


Internetireklaami hinnakirjast leiate ülevaate peamistest reklaamivõimalustest Ohtuleht.ee leheküljel.


Õhtulehe veebis saab läbi viia lisaks traditsioonilistele lahendustele ka mitmeid innovaatilisi veebirakendusi ning eriprojekte.


Pikemaajaliste tellimuste ning agentuuride tellimuste puhul rakenduvad erisoodustused.


Küsi lisa meie online projektijuhtidelt.


www.ohtuleht.ee - vajad seda iga päev.


* Unikaalseid kasutajaid Emori andmetel

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis