Järgmine peatus | Õhtulehe raadio

ÕL VIDEO | „JÄRGMINE PEATUS“ | Elu USA sõjaväebaasis: linnak, kus koduust ei lukustata ning sind ümbritsevad meeleheitel koduperenaised 

Ohtuleht.ee, 29. aprill 2020, 11:12
Tänase saate külaline on kirglik maailmarändur Kadri Järve, kes on nüüdseks kanda kinnitanud Hawaiil. Kuna tema jamaicalasest elukaaslane on sõjaväelane, elavad nad kohalikus sõjaväebaasis.

Kadri on näinud nii Itaalia kui ka Hawaii sõjaväebaasi elu ning tõdeb – viimane on ikka tunduvalt suurejoonelisem. Sõjaväebaas on kinnine territoorium, kus on olemas kino, toidukohad, poed ja muud meelelahutusasutused. Mis (põnevat) elu sealsed inimesed aga elavad, Kadri saates räägib.

Loomulikult tuleb juttu ka koroonaviirusest – kuigi USA-s on nakatunuid väga palju, siis Kadri tunneb, et neil on Hawaiil pigem hästi. Ei oleks kohta, kus praegu parem olla oleks, kinnitab ta. Saatekülaline selgitab ka, millised on sealsed piirangud ja kuidas kohalikud sellest kinni hoiavad.

Vestlust juhib Liina Metsküla. Video katteplaanid pärinevad Kadri Järve erakogust, video pani kokku Märt Niidassoo.

Tule ja jälgi meid Soundcloudis või Facebookis:

Samal teemal

22. aprill 2020, 12:04
ÕL VIDEO | „JÄRGMINE PEATUS“ | Brasiilias juutuuberiks hakanud eestlanna: paljud brasiillased tunnevad huvi eesti keele õppimise vastu!
15. aprill 2020, 09:27
„JÄRGMINE PEATUS“ | Elu Odessas: kui sul istumise all džiipi ja seljas kasukat pole, ei ole sa mingi rikkur!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee