Eesti uudised

KEMEROVO JÕUGU ALLAKÄIK: väikese päti sekeldused põhjustasid Tallinna allilmas suure segaduse 

Arno Põder, 27. aprill 2020 19:00
ÕIGLUS ALLILMA ja PEALILMA MOODI: Vladimir ja Aleksandr korraldasid Soomes kümmekond korterivargust ja said Helsingi kohus karistada. Pärast seda läksid vargad aga omavahel nii tõsiselt tülli, et võtsid suhete klaarimiseks appi Kemerovo ja Okunevi grupeeringud. Nimelt andis Aleksandr kohtus Vladimiri peale ütlusi, rikkudes kuritegeliku maailma seadusi. Seetõttu anti talle 12. juulil 2016 Lubja tänava tühermaal peksa. Varem asus sealsamas politseijaoskond, mille kohale kerkis paar aastat hiljem uus Tallinna kohtumaja, kus nüüd mõlema jõugu üle pealilma seaduste järgi õigust mõistetakse.Foto: Politsei / kohtutoimik

Noore narkodiileri pealtnäha tühiseid probleeme pidid lahendama Kemerovo ja Okunevi grupeeringute liidrid. Järgnenud suhtedraama käigus visati kaks kogenud kurjategijat kemerovolaste ridadest üldse välja ja kolmandat hoiti keldris vangis.

Veel mõni aasta tagasi võis Kemerovo rühmitust nimetada Tallinna kuritegeliku ilma üheks suuremaks ja mõjukamaks jõuks. Nende liidrit Vjatšeslav Gulevitšit ehk Slava Kemerovskit peeti Eesti allilma ristiisa Nikolai Tarankovi “paremaks käeks” ja aastakümneid oli just Slava jõuk tema peamine löögirusikas. Kuid muutunud ajad, politsei õõnestustöö ja allilma sisetülid on viinud nad  praeguseks varjusurma.

Ilmekalt näitab allilma jõuvahekordi Õismäe narkoärika Semjoni ümber keerelnud halenaljakas lugu. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30.04.2020
KEMEROVO JÕUGU ALLAKÄIK: rahvas ei tunne enam allilmaautoriteete. „Aga kes sina oled?“
29.04.2020
KEMEROVO JÕUGU ELU: allilmaliidri telefon oli seksipoe nimel, uue mobla ostuks andis raha „ristiisa“ Tarankov
28.04.2020
KEMEROVO JÕUGU LOOD: võimuvaakum ähvardas Virumaad mõne aasta eest allilmasõjaga
28.04.2020
KEMEROVO JÕUGU ALLAKÄIK: kriminaalse seltskonna elu keerles Maardu eesti kooli ümber

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee