Tugitoolis sportlane | Õhtulehe raadio

„TUGITOOLIS SPORTLANE“ | Endine suusahüppaja Martti Nõmme: kui oled 25 ja kirjutad emale, et viitsid, saada 20 eurot söögiraha – see on päris jõhker tunne (6)

Ohtuleht.ee, 24. aprill 2020 13:00
Martti Nõmme.Foto: Tiina Kõrtsini
Õhtulehe raadiosaade „Tugitoolis sportlane“ jätkas eriolukorrale vastavalt virtuaalstuudios, kuhu kogunesid sel korral Skype’i vahendusel Mart Treial ja nüüdseks endine suusahüppaja Martti Nõmme (26).

Aprilli keskel tippspordist taandumisest teatanud Nõmme avas huvitavalt nii enda mõttemaailma kui ka suusahüpete telgitaguseid. Olümpiamängudel ja neljadel maailmameistrivõistlustel Eestit esindanud Nõmme rääkis muuhulgas, kui keeruline oli vaimselt toime tulla olukorraga, kui pead 25aastasena emalt söögiraha küsima.

Psühholoogiast oli üldse võrdlemisi palju juttu. Kui karm on MK-nädalavahetus, kui ei saa kvalifikatsioonistki edasi? Kas hirm on osa suusahüppajate argipäevast? Mis tunne on lennata?

Kas suusahüppajad võtavad koos napsu ka? Millised on Nõmme karmimad kukkumised? Mida ta igatsema jääb? Mis spordikarjäärist näppude vahele jäi? Kui mõnus on viimaks valimatult süüa? Miks jäi kõrgeim tipp vallutamata? Miks ta 7-8aastasena judovõistlustel nutma hakkas?

Vastuse saavad need ja paljud muud põnevad küsimused! Hüva kuulamist!

Samal teemal

17.07.2020
„TUGITOOLIS SPORTLANE“ | Raivo E. Tamm tõestas Gunnar Aarma sõnu: inimene ongi kõikvõimas!
10.07.2020
„TUGITOOLIS SPORTLANE“ | Janek Õiglane tõusutee algusest: Tallinnas lahkusin peaaegu igast trennist töinates!
08.05.2020
„TUGITOOLIS SPORTLANE“ | Maailmarändurist olümpiasportlane Puusta: purjetamine on täielik nauding
28.04.2020
Suusahüppaja Martti Nõmme maandus lõplikult: päris jõhker elustiil, sellistes tingimustes väga kaua ei jaksagi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee