„Surnute arv on üks vale!!! Lõpetage meie ähvardamine!“ Meeleavaldus Indiana kuberneri kodu ees.Foto: Zuma Press / Scanpix
Greete Kõrvits 22. aprill 2020 18:50
Koroonaviiruse levik paneb mitmeid muidu vaktsineerimise suhtes kõhklevaid inimesi oma vaateid muutma. Näeme praegu ju maailma, kus vaktsiin puudub ja seda, milliseks elu ilma selleta kujunes. Veendunumaid vaktsiinivaenulikke morjendab kahtlejate kasvav arv väga ning mõned neist väljendavad oma vastumeelsust häälekalt Ameerikas toimunud meeleavaldustel.

Mitmel pool Ameerika Ühendriikides kogunesid möödunud nädalal rahvahulgad, et protestida osariikides kehtestatud rangete liikumispiirangute ning töökohtade sulgemise vastu. „Nõuame soenguid!“ ja „Ärge tühistage minu golfihooaega!“ on vaid mõned humoorikamad näited rahva nõudmistest, kuid sekka on ka inimesi, kes päris tõsimeeli ei oska töökaotuse ja majandusliku ebakindlusega silmitsi seistes muud teha, kui koguneda teistega koos meelt avaldama, ehkki rahvakogunemistel ei hoitud tihtilugu nõutud kahemeetrist vahet ning paljud ei kandnud maske. Küll aga relvi.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99