Maailm

Koroonapandeemia paneb vaktsiinivastaseid oma põhimõtetes kahtlema (3)

Greete Kõrvits, 22. aprill 2020 18:50
„Surnute arv on üks vale!!! Lõpetage meie ähvardamine!“ Meeleavaldus Indiana kuberneri kodu ees.Foto: Zuma Press / Scanpix
Koroonaviiruse levik paneb mitmeid muidu vaktsineerimise suhtes kõhklevaid inimesi oma vaateid muutma. Näeme praegu ju maailma, kus vaktsiin puudub ja seda, milliseks elu ilma selleta kujunes. Veendunumaid vaktsiinivaenulikke morjendab kahtlejate kasvav arv väga ning mõned neist väljendavad oma vastumeelsust häälekalt Ameerikas toimunud meeleavaldustel.

Mitmel pool Ameerika Ühendriikides kogunesid möödunud nädalal rahvahulgad, et protestida osariikides kehtestatud rangete liikumispiirangute ning töökohtade sulgemise vastu. „Nõuame soenguid!“ ja „Ärge tühistage minu golfihooaega!“ on vaid mõned humoorikamad näited rahva nõudmistest, kuid sekka on ka inimesi, kes päris tõsimeeli ei oska töökaotuse ja majandusliku ebakindlusega silmitsi seistes muud teha, kui koguneda teistega koos meelt avaldama, ehkki rahvakogunemistel ei hoitud tihtilugu nõutud kahemeetrist vahet ning paljud ei kandnud maske. Küll aga relvi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20.04.2020
Vaktsineerimisvastase tennisestaari silmapiiril terendab tõsine dilemma
19.04.2020
Oxfordi ülikool: sügiseks on meil vaktsiin!
17.04.2020
FOTOD | Michiganis kogunesid relvastatud inimesed protestima

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee