Eesti uudised

FOTOD | MAHUD LAES: Tallinnas tegutsevad lisaks Omniva automaatidele ajutised pakipunktid 

Toimetas Geidi Raud, 21. aprill 2020 16:24
Ajutine pakipunkt ÕismäelFoto: Robin Roots
Kui muidu on e-kaubanduses hooaja tipuks detsember, siis tänavu on selleks kevadkuud – eriolukorras suleti kaubanduskeskused ja ostlemine on kolinud suures osas internetti.

"Me oleme praktiliselt läinud üle kahes vahetuses tööle. Täna teenindatavaid mahte me oma varasemates prognoosides oleme prognoosinud 2021. aasta jõuludeks. Eelmine nädal oli absoluutselt kõigi aegade kõige tipum nädal – me räägime 40protsendilisest kasvust," sõnas Itella Estonia pakiveoteenuste osakonna direktor Rauno Parras esmaspäeval "Aktuaalsele kaamerale". 

Omniva juhatuse liige ja pakiäri juht Andre Veskimeister nentis samas saates, et kui Tallinna kesklinna automaadid on tühjad, siis äärelinna omad näevad vett ja vilet. Seda seetõttu, et kodus töötavad inimesed enam igapäevaselt kesklinna ei satu. "Tallinna linna äärealad on väga suures pakkide uputuses," nentis ta.

Seetõttu avas Omniva eriti suure nõudlusega pakiautomaatide juurde ajutised väljastuspunktid. Praegu on ajutised pakipunktid avatud Õismäel Nurmenuku keskuse juures ja Kristiine keskuse kõrval, pakipunktid tulevad aga ka Viimsisse ja Laagrisse. 

Samal teemal

16.04.2020
OMNIVA KLIENDID ON KURJAD: järsku saab enne eriolukord läbi, kui pakk kohale jõuab
16.04.2020
E-ostlemine on täies hoos: kaupa liigub pesukäsnast mängukonsoolini. Kullerid: veel saame hakkama!
10.04.2020
Omniva pakiäri juht pikast ooteajast: palun ärge valage viha meie töötajate peale välja, nad rassivad pühadeta ja oma tervise hinnaga
20.03.2020
Omniva jätab reklaamiraha Eestisse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee