Maailm

VIDEO | KANGELANE! Hispaanlased aplodeerisid koroonahaigeid tasuta sõidutanud taksojuhile 

Toimetas Juhan Mellik, 20. aprill 2020 15:59
Madridi taksojuht oma autot desinfitseerimas. Foto: AFP/Scanpix
Madridi meditsiinitöötajad korraldasid üllatuse taksojuhile, kes hoolimata kõigist raskustest vedas juba nädalaid koroonaviirusega nakatunud inimesi haiglasse ilma, et oleks neilt selle eest raha küsinud.

Independent kirjutab, et üllatajad tellisid taksojuhi ühte Hispaania pealinna tervisekeskusesse, teeseldes, et soovivad lihtsalt ühele patsiendile autosõitu.

Kui sohver astus Ramon y Cajali nime kandvasse majasse sisse, hakkasid fuajeesse rivistunud meditsiinitöötajad tormiliselt aplodeerima ning ulatasid talle ümbriku rahaga. Pisarateni liigutatud juhile ulatati ka tema testitulemused, mis näitasid, et ta pole kardetud viirusega nakatunud.

Eriolukorrast tingitud kahjud on röövinud Hispaania taksofirmadelt ligi 80 protsenti nende tavapärasest sissetulekust. Sellele vaatamata hindab juhtide katusorganisatsioon, et viimase kuu jooksul on sohvrid hädalistele vähemalt 75 000 korral sõidu välja teinud.

Samal teemal

20.04.2020
KOROONAVIIRUS MAAILMAS: üle 2,4 miljoni diagnoositud nakatunu, 166 000 surma ja 635 000 tervenenut. Euroopas leevendatakse piiranguid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee