Eesti uudised

Erakorralise meditsiini osakonda pöördumiste arv vähenes kolmandiku, Tallinna suurhaiglas pea kolm korda

Koroonaviirus kaotas EMOs järjekorrad (5)

LISA KOMMENTAAR

Leander 21. aprill 2020 21:06
jätkuks Alfredile saan öelda, et mitte kummalgi täisjõus isikul polnud mitte ühtegi eestikeelset sõna öelda ega midagi. muud kui neile teatati, et teil pmst pole midagi viga, Kas see ongi see meie surematu polk? Putini armee? viimane aeg oleks nende vene keeles puputanud Helsinkis?
Alfred 21. aprill 2020 20:54
oleks siis kavõi näppugi lõiganud aga ma ise olin pmst terve päeva emos , peale mida olin haiglas mitu päeva sees, seega mitte nalja tegemas. Aga esimeses osakonnas jõudsid minuga koos olla 2 vene rahvusest täisjõus bõkki kelle ainus kaebus oli see, et neil on. kõht lahti - no mida asja!! Kas minu 2 vanaisa kellest üks võitles saksa jat teine vene pool ja kumbki mitte omal soovil oleksid teinud muud kui öelnud, et krt joo vähem ja mine istu kempsus! Ei, meie imeline arstide kollektiiv puputas neid nagu nad oleksid päris haiged, aplaus selle kannalikkuse eest!
Eve 21. aprill 2020 11:07
Oli tarvis tervisetõendit. Telefonitund ei toiminud - vanaprouast perearstil ja -õel oli "muud tegemist". Kästi helistada registratuuri. Sealt pakuti aega ... 15 päeva pärast! Tallinnas, Mustamäel! Kesklinna erakliinikus võeti vastu kolme päeva pärast, tegeldi-mõõdeti-uuriti, tutvuti põhjalikult digilooga ja anti vajalik tõend. See kõik oli pisut enne koroonat. Tähelepanek: ammu pensionieas perearstide üks komistuskivi on arvuti kasutamine.
Eve 21. aprill 2020 08:47
Võiks välja sõeluda need perearstid, kelle patsientidel ei ole abi saamiseks mõtet nende poole pöörduda ja kes on sunnitud kasutama EMO või tasulise arsti abi. Mu abikaasal on selline mõttetu perearst. Aga ju ei ole tema asemele nooremaid ja tegusamaid võtta. Või ei lase ta ise oma kohast lahti?
Koroona hirm hoidis need eemal, ... 21. aprill 2020 08:10
... kes varem iga sõrme lõikamise ja varbavilliga sinna läksid. Või lihtsalt mugavusest, et saab kohe. Tuleb välja, et saab ka ise hakkama.