Sisuturundus

KINDLUSTA TARGALT | Kas kasko hüvitab autos ümber läinud kohvi plekkide eemaldamise? 

PZU Kindlustus, 23. aprill 2020 12:36
Foto: Envato Elements
Kaskokindlustuse olemus on ajaga muutunud. Kui varem hüvitas kindlustus vaid valitud kahjusid, siis nüüd hüvitatakse koguriskikindlustusega kõike, mis ei ole tingimustes välistatud. Kasvõi autos ümberläinud kohvitopsist tekkinud kahju.

Kaskokindlustus on muutunud aastatega odavamaks

Seetõttu eelistab aina enam juhte end riskide vastu kaitsta. Kaskokindlustus hoiab õnnetuse korral ära suure rahalise kaotuse ja tagab igapäevase elurütmi jätkumise ilma tõrgeteta.

PZU pakub nii tavapärast, soodsamat kaskot kui ka laiaulatusliku kaitsega Kasko Pluss paketti. Tavapärane kasko aitab levinud probleemide puhul, millega juhid võivad kokku puutuda, näiteks liiklusõnnetuse või vandalismi tagajärjel tekkinud kahjud. See katab ka aknaklaasi vahetuse ja 24h autoabi Euroopas.

Kasko Pluss paketi puhul lähtub PZU aga põhimõttest, et kliendi kindlustuskaitse peab olema võimalikult lai:

Samal teemal

See katab tehniliste riketega kaasnevad remondikulud. Kogemused näitavad, et suurimaid kulutusi võivad tuua probleemid mootori, jõuülekande (käigukasti) ja roolisüsteemiga.

Remondi ajaks saab klient asendusauto. Õnnetuse või suuremate probleemide korral võib sinu auto olla remondis üle nädala aja. Kas saaksid sel ajal asendusautota hakkama?

Kuni aasta vanuse auto hävimisel hüvitab kindlustus ostuhinna (uusväärtuskindlustus). Ja kuni seitsme aasta vanuse auto hävimisel hüvitab kindlustus liisingu jääkväärtuse (liisingväärtuse kindlustus).

Auto lisavarustus on kaitstud kuni 1500 euro väärtuses. Nii on kaitstud näiteks rattahoidja, turvatoolid, katuseboks ja sõiduki külge kinnitatud jalgratas. 

Auto võtmete kadumisel hüvitatakse võtmete taastamise kulud ilma omavastutuseta kuni 500 euro eest. 

Rendiauto kasutamise kindlustus välismaal viibides. Välisriikides on rendiauto tavapärane omavastutus üle 1000 euro. Kasko Pluss puhul tasud rendiautoga õnnetusse sattudes vaid poliisil märgitud omavastutuse (tavapäraselt 200 eurot), ülejäänu eest hoolitseb kindlustus.

Juhi vajadustest lähtuv pakett

Iga juht tunneb enda elustiili kõige paremini. Kui tavaline kasko jääb liiga kitsaks, aga Kasko Pluss pakub liiga laia kaitsespektrit, võib tavapärasele kaskole osta juurde mõne spetsiifilise lisakaitse, millega kindlustad just need valdkonnad, mis teile olulisemad on. Näiteks asendusauto, uusväärtuskindlustus, liisingväärtuskindlustus. Lisaks on võimalik osta lisakaitse pagasile ja haagisele. Vali oma paketti just sulle sobivaim kooslus. Valiku lisakaitsetest leiad siit.

Kindlusta kaskoga ka oma mootorratas

Statistika näitab, et sel kevadel on mootorratta õnnetused mitmekordistunud. Kusjuures paljud õnnetused on juhtunud mootorratturitel üksinda, näiteks ratas paiskus kummuli. Kasko aitab kanda mootorratta remondiga seonduvad kulud.

PZU kaskokindlustuse tingimusi ja pakettide võrdlust näed siit. Meie spetsialistiga saad nõu pidada telefonil 622 4599.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee