Eesti uudised

SÜNNITUSKOGEMUS KOROONA AJAL: „Nägin oma last alles kolmandal päeval...“ (7)

LISA KOMMENTAAR

K 16. aprill 2020 22:23
Mina tahaks näha seda meest, kes vabatahtlikult sünnitusele kaasa läheb ... ainult naise nõudmisel! Naised, jätke ikka midagi meeste eest varjule ka!
Hi 16. aprill 2020 16:45
Selle pika jutu oleks saanud kahe lausega ära öelda.
oh jumal 16. aprill 2020 17:19
hakkab jälle hala pihta, loomulikult kõike hirmsam kogemus, ilma käehoidjata sünnitamine, praeguses kriisiolukorras, kes midagi hullemat on näinud...
Oh neid sünnitajaid. 16. aprill 2020 16:19
Tigedaks ajab. Lastehaigla on täis imikuid, lapsi kes peavad üksi hakkama saama.. Mõned lähedased ei näegi ei isa, ema, poega, tütart. Pered kaotavad lapsi, vanemaid. Ja koguaeg peab mingit lapseootel naiste hala kuulama. Mõtle parem kuidas mõni väike eluke haiglas üksi torude küljes on. Ikka nii väiklased olete. Meil on vähihaiged lapsed kes veel on kuude viisi üksi selles olukorras haiglas. Mõttetu avaldada sünnitajate hala. Meie emad, vanaemad sünnitasid, sünnitati ka sõjaajal.
aga mind 17. aprill 2020 11:31
ajab tigedaks, et kellegi sünnituskogemuse peale teised tigedaks lähevad. Ega keegi sinu kogemust sinu eest ära ei võta, ega halvusta sõjaajal sünnitajat. Võta elu nagu elu om, ei pea naisi miljonite aastate lõikes võrdlema. Mehi me ju ei võrdle, et esiisaga võrreldes elu neil lillepidu ja mukikaka. Ikka ainult naised hambus, hambus meestel ja hambus naistel.
To aga mind 17. aprill 2020 15:43
Oh loed ja imestad. Ainult mina ja mu maailm. Igas säärases artiklis on ainult minu tugi. Mina ja minu mees. Lapsest pole juttugi. Sünnitaja ja tugi. Olen ise ka sünnitanud, aga see hala mis praegu toimub on nõme. Pole ime et on niipalju vägivalda, sest igaüks on peres tähtsal kohal oma egoga.
ja sinul 15,43 17. aprill 2020 19:06
pole sinu maailm, kui aina ennast upitad noorte naiste arvelt? Sinu elu oli ka kerge vesi toas toit laual. Aga ikka igaüks tunneb end puudutatuna, kui mõni sünnitaja räägib...nagu võetaks sult tähelepanu üle või viidaks leib laualt. Mul polnud ka meest kõrval, ega igatsenudki teda sinna. Aga ikka mind ei riiva kuidagi, kui keegi meest kõrvale igatseb. Kui kunagi ämmaks saan ja minu minid meest kõrvale tahavad, ainult rõõmustan, et ikka lapsi sünnib ja pojad oma perele toeks olla saavad sel raskel ja tähtsal hetkel. Tõesti, ei pea kõike enda aadressil võtma, keegi ei võta sinu tähtsust vähemaks