Kolmas poolaeg | Õhtulehe raadio

„KOLMAS POOLAEG“ | Ärajäänud U17 EMi peakorraldaja: pettumus oli päris suur 

Ohtuleht.ee, 15. aprill 2020 18:45
Lilleküla jalgpallistaadionil pidi tänavu nägema kõrgetasemelist turniiri, ent koroonakriisi tõttu jääb see pidamataFoto: Tiina Kõrtsini
Õhtulehe jalgpalli-podcast „Kolmas poolaeg“ võttis ühendust U17 EMi projektijuhi Kadri Jägeliga, kellega arutleti ära jäänud suurturniiri teemadel.

Saates läbiti kogu U17 EMi korralduse ajatelg. Millal algas suurem töö ja miks sooviti turniiri korraldada seitsmes erinevas Eesti linnas. Samuti saame teada, millised ootamatud tagasilöögid Eesti jalgpalliliitu tabasid ja millised rahalised kulutused juba tehti.

Läbi käiakse ka teemad, et palju oli võistlusele oodata ametlikke külalisi, kuidas käis võistluspaikade ettevalmistamine ja hotellide broneerimine. Samuti saame teada, millised emotsioonid valdasid Jägelit, kui selgus, et tema paari aasta töö on minemas luhta ning millised on võimalused, et Eesti saab lähiaastatel korraldada uue suurturniiri.

Head kuulamist!

Samal teemal

20.11.2020
„KOLMAS POOLAEG“ | Jürgen Henn koondise peatreeneri kohast: minuga pole räägitud
24.04.2020
„KOLMAS POOLAEG“ | Kohalik jalgpall soovib peagi mängude juurde naasta? Jalgpalliliit seletab plaani lahti ja kirjeldab vuti rahalist seisu
17.04.2020
„TUGITOOLIS SPORTLANE“ | Üliemotsionaalne Ott Järvela: jürirataslikku juttu veeretada, no keda see huvitaks?
13.04.2020
Eesti jalgpalliliit soovib pidamata jäänud turniiri eest kopsakat kompensatsiooni

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee