Kurjategijatelt 2007. a ära võetud sadakond püstolkuulipildujatFoto: Kaitsepolitseiamet
Viljar Voog 14. aprill 2020 11:00
Terrorioht Eestis on jätkuvalt madal, nendib kaitsepolitseiamet oma aastaraamatus. Ometi hoiab kapo silma peal paarikümnel Eestis elaval või riigiga seotud isikul, kes võivad edasisel radikaliseerumisel muutuda ohtlikuks.

Enne Eesti muredesse sukeldumist kiire ülevaade, milline seis valitseb terroririndel meie ümber. Kapo selgitab aastaraamatus: „Euroopas terrorismioht lähiaastatel tõenäoliselt ei vähene ning terroristlikud rünnakud jätkuvad. Islamistlik terrorism on käesoleval ajal Euroopas ohtlikem, kuna sellega on kaasnenud inimeste hukkumine ja vigastamine ulatuses, mis praegu ületab parem- ja vasakäärmuslike terroristlike rünnakute mõju. Samas on Euroopas riike, kus paremäärmuslaste rünnakute arv on kasvamas.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

2015 Soome tuli 35 tuhat üle piiride 14. aprill 2020 16:33
Need ulikesed olid hävitanud oma dokumendi, oma sõnade järgi olid tagakiusatavad ja nende elu oli ohus, aga sotsiaalmeedias uhkeldasid oma uute riiete ja vanade mälestustega. MVlehti hakkas jagama nende FB-pilte, kus "õnnetukesed" olid hambuni relvastatud, mõnel pildil jalg uhkelt mahanüsitud vaenlase pea peal jne.
nii 14. aprill 2020 14:45
ja kelle mahitusel see seltskond siia on smugeldatud?

SISUTURUNDUS