Sisuturundus

Trennivarustust tellides pead ootama mitu nädalat? Popspordist saad kõik vajaliku kahe päevaga kätte! 

Popsport, 15. aprill 2020 15:44
Foto: Envato Elements
Kuna kaubanduskeskused on kinni ning nendega koos ka enamik spordipoode, siis peab sporditarvete hankimiseks vaatama e-poe poole. Siinkohal tuleb aga tähelepanu pöörata ühele tähtsale detailile...

Inimestele, kes käisid varasemalt regulaarselt trennis, võib praegune aeg olla raske – jõusaalid on kinni ning iga ilmaga õue sportima ei kipu. Seega on mõistlik e-poodidest valida sobiv trennivarustus ja hakata usinalt kodus treenima. Aga nagu mainitud, tuleb siinkohal olla ettevaatlik: igal e-poel ei pruugi olla pakutavat kraami laos olemas ning sedaviisi võid soovitud hantleid ja matti oodata lausa kuu aega!

Parim koht, kust tellida, on Popspordi e-pood – 98% rikkalikust tootevalikust on pidevalt laos olemas! Vaata valikut SIIT!

Popspordi e-poe tellimuste hulk on viimase kuu jooksul tõusnud ligi kümme korda! Eriti populaarseteks toodeteks on kujunenud hantlid, joogamatid, kummilindid ja hüppenöörid – kõik, mis aitab kodus võimlemise ja treenimisega tegeleda. Kevadel on uue hoo sisse saanud ka tõukerataste, kiivrite, rulade ja pallide müük.

Vaatamata sellele, et tellimuste maht on enneolematu, liiguvad kaubad kliendini väga kiiresti – juba kahe päevaga!

Lisaks sellele on paljud rõivad ja jalatsid 25-50% soodsamad. Vaata valikut SIIT!

Vali treeningvarustus Popspordist – seal on parim hinna ja kvaliteedi suhe ning meeldiv klienditeenindus!

Saa osa värsketest uudistest ja kommenteeri SIIN!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee