Eesti uudised

Epp Petrone pahandas sotsiaalmeedias piirivalvuritega, miks nad ei kandnud kindaid ega maske. Operatiivstaabi juht: ametnikel ei tulnud nende kasutamine meelde (6)

LISA KOMMENTAAR

Huvitav? 12. aprill 2020 19:24
Kommentaar, milles Petrone eraelu mõnitamist ...verssuseks nimetasin ja mõnitaja mõistuses kahtlesin, ei vasta reeglitele, aga nimetatud kommentaarid vastavad?
Njah 12. aprill 2020 13:05
Praeguses kriisisituatsioonis mustata inimesi kes teevad eesliinil rasket tööd ja riskivad igapäevaselt selliste pärast oma elu ja tervisega.
Andres 12. aprill 2020 05:04
Khm, suht hale kuju. Võõramaine miis kah läinud, uhke nimi vaid alles. Džastin vist oli.
jah 12. aprill 2020 04:57
Politsei leiab ja tohib alati vabanduse leida,kuid tavainimene ei tohi.Kui politseil pole maski ja kindaid käes ei tee ma auto akentki lahti ammugi veel dokumente neile annan.Ja ei loe kas on kindad käes,ja kas need on vahetanud eelmise auto kinnipidamisest.Kindad ühekordsed.
Tom 11. aprill 2020 23:51
Epp Petrone sõidab ringi autoga, millel on ülevaatus tegemata, võtab autosse oma alaealise laps ja kui vahele jääb ja trahvi tehakse, siis selle asemel, et vait olla ja oma rumalust mitte näidata, hakkab süüdistama politseid. Kas Petrone ei tea, et ülevaatuseta ringi sõitmine on seaduse rikkumine? Halab, et tema koju tuleb pensionär ja kutsub lapsi mängima ja see on eriolukorras normaalne, aga kui keegi maski ei kanna (tema kaasa arvatud) siis on probleem? Epp Petrone ei pea eriolukorda järgima, aga politseinikud peavad?
no nii 11. aprill 2020 22:13
ja saigi jälle pildile... aga kas siis imekivikesed ei olegi kaitsva toimega?