Eesti uudised

INTERVJUU | „Kui me tahame odavat viina, siis maskivaru pole mõtet eeldada.“

Helen Mihelson, 10. aprill 2020 13:12

12 KOMMENTAARI

p
Pankrot/ 11. aprill 2020 12:46
Teise pensionisambasse on kogunenud korralik summa. Võimuritel on näpud juba pikad selle järele. Süüdi pole viina hind vaid võimurite ahnus ja lollus
a
Andres/ 11. aprill 2020 00:37
Sina, tondikene, ei ole mingi otsustaja, kas viin on odav või mitte. Isiklik arvamus hoia oma teada. Avalikus sektoris nii laiutada... Igal oinal on oma mihklipäev.
r
Ristiema/ 10. aprill 2020 18:37
Viina tootmine ja joomine pole kuidagi takistanud õigeaegset varude soetamist. Küll aga on viibnavabrikud suutnud kiiresti meile desinfitseerimise vahendeid tootma asuda. Tänan, viinavabrikante!
c
Curie/ 10. aprill 2020 21:33
Ega viinal ja kangemal desinf-vahendil suurt erinevust pole. Viimasele ei lisata vett.
m
Moderaator on taas jaol. Ja kuna kommentaare on vähem, siis hulga agaramalt. Sest plaan tuleb täita?/ 10. aprill 2020 16:16
Selles varude puudumises käesolevat, vähem kui aasta võimul olnud valitsusliitu nüüd küll süüdistada ei saa. Tegu on mitmekümne eelnenud aasta tegemata jäänud tööga. Seega hoopiski teiste, varasemate võimuparteide vastutustundetute otsustega.
V
!!!/ 10. aprill 2020 16:23
Vanasõna ütleb: Koonerdamine pole kokkuhoid. Vana nõukogudeaegne enam-vähem funktsioneerinud tsiviilkaitse süsteem lammutati. Ja tehti panus lääne solidaarsusele, et kui meil on häda käes, küll nemad meid siis aitavad ning toetavad. Annavad, mis vaja. Aga lääneriigid on nüüd ise kah samade probleemidega puntras. Karuteene mängis ka moesõna globalism, sest turumajanduse tingimustes on mitmed oma tööstusharud välja surra lastud. Et Hiinast osta tuleb odavam. Aga kui sealt äkki enam ei saa? Nii nagu maskidega juhtus.
3
3! on õigus reforme kiruda/ 10. aprill 2020 21:22
Lisaks loobuti suuresti oma põllumajandusest, laevastikust, pangandusest ja teadusest. Sotsiaalvallas "uuendati" senitoimiv arstisüsteem.
p
pikaaegne muretus ja mõtlematus/ 10. aprill 2020 16:13
varude puudumises käesolevat, vähem kui aasta võimul olnud valitsusliitu nüüd küll süüdistada ei saa. Tegu on mitmekümne eelnenud aasta tegemata jäänud tööga. Seega hoopiski teiste, varasemate võimuparteide otsustega. Koonerdus pole kokkuhoid. Vana nõukogudeaegne üsnagi tasemel tsiviilkaitse süsteem lammutati. Ja tehti panus lääne solidaarsusele, et kui meil on mingi häda käes, küll nemad meid siis aitavad ning toetavad. Annavad, mis vaja. Aga võta näpust! Suured lääneriigid on nüüd ise kah pigis.
v
Viin hinna näide on kohatu/ 10. aprill 2020 16:01
oli meil kalls viin, kuid kas maksuraha laekus sellest siis rohkem? Ei, meie raha voolas siis hoopiski naabrite juurde, Läti eelarvesse. Kas see oli siis riigile kasulikum või? Makse tõstes ei saa ignoreerida lähinaabrite hinnataset. sest tarbija on praktiline ning ostab sealt, kus on kasulikum ning odavam.
m
Manivald / 10. aprill 2020 15:41
Kui viin on odav, siis ostetakse rohkem ja raha tuleb ka rohkem.
c
cassandra/ 10. aprill 2020 15:28
Agris, ah et loll valitsus ja viinahimuline rahvas süüdi? Et sotsminn on vähe raha saanud? Sa hea sõber ei ole millestki aru saanud, ootame sind erasektoris pikisilmi(sellist goddamn iba siin muidugi ajada ei saa- lõppeb kiirelt ja valusalt).

p
Poliitikud keskenduvad eeskätt olevikule/ 10. aprill 2020 15:15
...ja seetõttu on ka teadus vaesusreziimil.