Sisuturundus

SOODUSPAKKUMISED | Näita stressirohkel ajal lähedastele, et hoolid neist – tee ilus kingitus 

Aurea Regina, 9. aprill 2020 18:35
Ootamatut eriolukorrast tekkinud šokk ja ehmatus on tänaseks saanud uueks reaalsuseks. Oma pereliikmete ja sõpradega kokkusaamised on küll pausile pandud, kuid interaktiivsed kohtumised on lubatud ning loomulikult kõik kingitused kallitele pereliikmetele ja sõpradele saame meie kohale saata. Püsi kodus ja telli kontaktivabalt meie e-poest.

Praegusel stressirohkel ajal on eriti oluline näidata oma kallitele, kui väga me neist hoolime. Aurea Regina e-poest www.aurearegina.ee leiad erinevas hinnaklassis põnevatel teemadel tooteid nii sünnipäevadeks, beebi sünni puhul, koolilõpetajatele, romantika tähtpäevadeks kui ükskõik mis muudeks puhkudeks.

Miks tellida e-poest www.aurearegina.ee?

1. Aprillikuu lõpuni kingitusena vormistatud tellimused saadame kingisaajale sinu poolt valitud aadressile ja lisame omalt poolt magusa üllatuse.

2. Kuni ametliku kriisiolukorra lõpuni saadame vähemalt 25 euro suurused tellimused pakiautomaati üle Eesti TASUTA!

3. Kasutades sooduskoodi Aurea5Eur saad vähemalt 39 euro suuruselt tellimuselt 5€ soodustust (normaalhinnaga toodetelt). Topeltsoodustus ei kehti!

2020. aasta on VALGE METALL-ROTI AASTA. Leia oma õnnetalisman meie rikkalikust rotiaasta mündivalikust.

Kas sina või keegi sinu lähedane on sündinud rotiaastal?

1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020.

Number Pi (π)- 3,14 $ hõbemünt

Kaua kestnud koduõpe on muutumas stressirohkeks? Motiveeri tublit matemaatikahuvilist  koolilõpetajat unikaalse hõbemündiga, millel nimiväärtus on 3,14 $. Hõbemündil on kujutatud kolme teadlast, Ludolph van Ceulen, Archimedes ja William Oughtered, kes kõik andsid oma hindamatu panuse Pi väärtuse väljaarvutamisse.

Õnn kaasa! - 7 kullatud õnnemünti kogu maailmast

Armas taskukohase hinnaga kingiidee näitamaks oma hoolivust ja südamlikke soove. Kaunilt kujundatud voldikus on 7 puhta kullaga kaetud õnnesümboliga münti maailma erinevatest riikidest. Elevant, Paabulind, Iiri kannel, Saksamaa õnnepenn, Paabulind, Kilpkonn ja Liblikas on maailmas tuntuimad õnnesümbolid.

Unts õnne kullatud hõbemünt ehtsa ristikheina lehega

Unts õnne – tänasesse päeva ideaalselt sobiv soov!

Ehtsa neljalehelise ristikheinalehega hõbemünt on kaunis talisman igaks elujuhtumiks.

Foto: Bruno Berger

Faberge muna "Õunapuu õied" - 2-untsine osalise kullatise ja värvitrükiga hõbemünt

Faberge lihavõttemunade glamuur ja sära on köitnud inimesi juba enam kui sajandi. Tänavu möödub 100 aastat Eesti juurtega juveliiri Peter Carl Fabergé surmast. Õunapuuõite puhkemiseni Eestimaa looduses läheb veel pisut aega, seniks nautigem õunapuuõite ilu sellel kaunil hõbemündil.

Väike printsess - Hällilaul. Hõbemünt mängutoosiga

Hällilaulu münt on täiesti ootamatu ja uudse lähenemisega hõbemünt, mis on ideaalseks kingituseks beebi sünni puhul. See toob isegi täiskasvanuile mällu pildi õnnelikust lapsepõlvest ja meenutab aegu, kus lapsena või ka juba täiskasvanueas põnevusega taevas säravaid tähti oleme uurinud. Hõbemündiga koos saad kingituseks mängutoosi laste unelauluga,

Kullast 3D lilled - Roos. 99,9% hõbemünt

Roos on lillede kuninganna. Lummavalt kauni hõbemündi krooniks on puhta kulla fooliumist roos, mis on kujutatud väga detailselt ja tõetruult. Efektne ja meeldejääv kingitus igaks tähtpäevaks.

Raffaello Sanzio -"Sixtuse madonna" Inglid hõbemünt Swarovski® kristallidega

Arvatavasti maailma kõige kuulsamad inglid. Raffaello Sanzio maalilt "Sixtuse madonna“ on paljudele meist tuttavad.

8 särava Swarovski® kristalliga kaunistatud suuremõõtmeline hõbemünt on elegantses raamis, mis võimaldab ingleid sättida enda lähedale, et nende kaitse ja kohalolek oleks tajutav.

Tere tulemast, väikseke! - hõbemünt Preciosa masinlõigatud kristallikividega.

See võluv hõbemünt on unikaalne ja läbimõeldud kingitus vastsündinutele, olgu see siis poiss või tüdruk.

Hõbemündil on tšehhi klaasimeistrite valmistatud puhtast kristallist jalatallakesed, mis on imetillukesed, armsad ning suure hoole ja armastusega klaasist välja lõigatud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee