Eesti uudised

RAADIO 2 PEATOIMETAJA VABANDAB: Linnar Priimägi solvas otse-eetris presidenti, peaministrit ja ajakirjanikke (19)

Kristjan Väli, 6. aprill 2020 17:19
Linnar Priimägi.Foto: Martin Ahven
Raadio 2 hommikuprogrammis kõlanud intervjuu Linnar Priimäega on kuulajate hulgas tekitanud üksjagu pahameelt: ERR saab hulganisti kirju, mis heidavad ette tuntud kultuuripsühholoogi ebatsensuurset keelekasutust ja poleemilisi arvamusi presidendi, peaministri ja ajakirjanike suunal. Intervjueeritav ise jääb seejuures oma sõnade juurde. "Tõsi! See on ju tõsi! Ega ma valetama läinud sinna. Läksin tõtt rääkima. See pole pahameel, see on kirg!" lausub Priimägi. 

Esmaspäeva hommikul Raadio 2 hommikuprogrammis külalisena üles astunud Linnar Priimägi rääkis demagoogiast ehk kuulajaskonna sihipärasest ja ebaausast mõjutamisest. Intervjuu jäi paljudele raadiokuulajatele kõrva seepärast, et Priimäe jutt oli täis pikitud roppusi ja intervjuu käigus solvas ta teiste hulgas Eesti Vabariigi presidenti ja peaministrit.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

06.03.2020
Õppejõud Linnar Priimägi täiesti pöörases intervjuus: ma olen unistanud, et saaks elu lõpetada vanglas - prii toit ja k*pp
29.09.2017
VIDEO | Linnar Priimäel on palju küsimusi: kes otsustas, et ei tohi öelda neeger? Miks meie riik anti vaimselt alaealisele juhtida?
20.09.2009
Võitjate pidu ehk Kuidas purjus Priimägi ETV põrgusse saatis