Krimi

Elvas hukkus liiklusõnnetuses 20aastane noormees, sündmuskohalt põgenenud autojuht tabati kodust 

Ohtuleht.ee, 4. aprill 2020 08:11
Sümbolpilt küünal Tags: küünlad põlevad, leinaküünalFoto: Tiina Kõrtsini
Öösel vastu laupäeva hukkus Elva vallas Mäeotsa külas teelt välja sõitnud autos kaasreisija, 20aastane mees. Sõiduki arvatav juht lahkus sündmuskohalt ning tabati hiljem oma kodunt.

Öösel kella kolme ajal teatati häirekeskusele, et Elva vallas Mäeotsa külas on lauges paremkurvis paremale teelt välja sõitnud sõiduauto Audi, mis on rullunud üle katuse ning põrganud vastu puud. Sõidukis kaasreisijana viibinud 20aastane mees hukkus sündmuskohal.

Abi kohale saabudes oli sõiduki juht sündmuskohalt lahkunud. Politseinikud otsisid juhti lähedasest metsast ja kaasasid otsingutele ka teenistuskoera.

Kogutud info põhjal leiti arvatav juht kella seitsme ajal sündmuskohalt paari kilomeetri kaugusel asuvast kodust. Kinni peetud 23aastane mees oli alkoholi tarvitamise tunnustega ning toimetati tervisekontrolliks haiglasse.

„Õnnetuse täpsemad põhjused selguvad menetluses, kuid esialgsel hinnangul võisid selle põhjustada liigne kiirus, libe tee ja juhi konditsioon,“ ütles Lõuna prefektuuri operatiivjuht Meelis Saarepuu. „Rooli taha istudes peab juht kandma hoolt kõigi autos viibivate inimeste eest ning raskete tagajärgede puhul tuleb selle eest sündmuskohal vastutus võtta.“

Sel aastal on Eestis juhtunud 250 inimkannatanuga liiklusõnnetust, milles on hukkunud 16 inimest.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee