Eesti uudised

Eriolukorra juht avaldas uue korralduse ka hooldekodude kohta

VALITSUSE KORRALDUS | Poed peavad jälgima inimeste arvu ja tagama desovahendid, hooldekodudes muutub kord rangemaks

Ohtuleht.ee, 3. aprill 2020 22:28

3 KOMMENTAARI

k
Korraldamisraskused/ 4. aprill 2020 18:27
Nii mahub väikesesse apteeki või postkontorisse vaid 2-3 klienti. Ülejäänud olgu väljas, ukse taga. Aga kes seda järjekorda ja sisselaskmist korraldb, kui väkeses müügikohas on vaid üksinus klienditeindaja? Müüja, teenindaja ja turvamehe-uksehoidja kohustuste üheaegne panemine ühele inimesele on nagu raskevõitu. Isegi kui seda vaid ette kujutada. palkame turvamehed või? Teiseks, see turvamees-uksehoidja, kes kliente ükshaaval sisse laseb ja teiste ees ust suleb ning trügija ka tagasi välja peab tõrjuma - kuidas tema ise siis klientidega seda 2 meetrist vahet saaks hoida?
t
Tähendab,/ 4. aprill 2020 18:17
et järjekord tekib nüüd välja, ukse taha. Ja mida rohkem rahvast, seda rohkem väljaspassijaid juurde tuleb. Muuseas, ka apteekidel. Millest osa 1 aprilli puhul suleti. Nende suletute senine alaline klientuur ründab nüüd teisi, lahti olevaid apteeke ja nii see rahvas sinna ukse taha, sisselaskmist ootama kogunebki.
m
Miks? Miks?/ 3. aprill 2020 23:50
Mis toimub? Meie lehed ei uuri selliseid asju, ega? Aga miks? https://www.youtube.com/watch?time_continue=393&v=4ab1-UEOnHE&feature=emb_title

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee