Eesti uudised

KOLMAPÄEVAL JÕUSTUB APTEEGIREFORM! Uksed sulgeb 25 apteeki, 468 jäävad avatuks

Toimetas Hindrek Pärg, 31. märts 2020 22:36

4 KOMMENTAARI

e
e./ 1. aprill 2020 10:17
Kümnekonna apteegi silmnähtav sulgemine on reformi tagajärgede veepealne osa. Veealusest osast tean tuttavalt proviisorilt, millist kuudepikkust tugevat stressi vägisi firmajuhiks tegemise protsess talle põhjustas. Kavalate müügilepingute ja proviisorapteekide hinnakujunduse vilju hakkame nägema alles tulevikus. Olen jätkuvalt seisukohal, et toimiva süsteemi segiraputamist polnud kellelegi vaja ja see oli vaid pahatahtlike opositsioonipoliitikute kius.
v
väga geniaalne ajastatus!/ 1. aprill 2020 03:18
sulgeda apteegid ajal, kui pandeemia kogub hoogu! Ja kuigi on võimalus minna kuhugi teise, mõnevõrra kaugemasse apteeki. Eks see tähendab seda, et vahest tuleb kasutada ühistransport, kus 2 meetrilisest vahemaast kinni ei peeta (ja õhu teel leviva piisknakkuse vastu maske saada pole) teiseks, kui abiotsijaid rohkem ühte apteeki kokku suunata, siis on ka viiruse levimise šansid märksa suuremad - rahvast ju rohkem koos!
s
see tegu/ 1. aprill 2020 06:07
on lausa Nobeli preemiat väärt! Maailm otsib võimalusi inimeste paremaks ravimiseks, siin võetakse ravimid lausa käest ära ja veel seaduslikult! Olgu kasvõi ühe inimesega tegemist, kelle olukord halveneb, ka üks on inimene, kelle inimõigusi rikutakse, miks nüüd Kaja Kallas vait on?
ä
Ära paanitse!/ 1. aprill 2020 10:53
Apteegikorralduse mõte oli lõpetada ravimivahendajate liigkasuvõtmine. Ei olnud õige, kui vanurid ja haiged pidid kinni maksma hulgiärikate villad ja maasturid. Nüüdsest saab rohtude lisatasud kontrolli alla. Edu valitsusele!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee