Eesti uudised

Ossinovski: valitsus sai kriisi esimeses etapis hästi hakkama, aga strateegilist plaani pole (4)

Toimetas Triinu Laan, 31. märts 2020 08:34
Foto: Robin Roots
Endine töö- ja tervishoiuminister, sotsiaaldemokraat Jevgeni Ossinovski tunnustas ETV Saates "Esimene stuudio" valitsust ja ametkondi selle eest, et koroonakriisi esimeses etapis on väga hästi hakkama saadud, puuduseks peab ta aga seda, et nüüd ei ole valitsusel strateegilist plaani, kuidas kriisist lõplikult üle saada.

Eriolukorra praeguste piirangute nõrk koht on tema hinnangul see, et neil puudub strateegiline pikemaajaline vaade, kirjutab ERRI uudisteportaal. Ossinovski hinnangul ei ole ükski praegustest meetmetest tingimata vale ning ta rõhutas, et viirusetõrje esimeses etapis sai Eesti märkimisväärselt hästi hakkama nii poliitiliselt otsustuste tasandil kui ka ametkondlikult.

Eriolukorra praeguste piirangute nõrk koht on tema hinnangul see, et neil puudub strateegiline pikemaajaline vaade.

"Mida hetkel meile pakutakse, on see, et me kehtestasime eriolukorrra ja siis tulid mingid piirangud, siis paar nädalat hiljem olukord läks kehvemaks, siis kehtestati veel mingid piirangud. Tõenäoliselt tuleb neid veel. Aga millal see kõik otsa saab, sellele mitte keegi vastata ei oska, sest sellist plaani pole," lisas ta.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee