Eesti uudised

OOTAMATU LÄBIOTSIMINE: ametnike jaht olematutele karupoegadele viis pere šoki äärele

Aare Kartau, 27. märts 2020 12:43

15 KOMMENTAARI

e
e./ 28. märts 2020 08:44
Kahju, et loomakaitsjate perekond polnud ühest valitud rahvusest. Siis olnuks ametnike toon hoopis teine ja gestaapo stiilis läbiotsimisest tõusnuks üleilmne skandaal. Konservatiivseid pereinimestest pärismaalasi ei karda muidugi ükski ametnik.
v
V/ 28. märts 2020 06:50
Ameteid ja MTÜ-id on riigi nisa otsas liiga palju. Oskusteta ametnike arv on tohutu. Ehk peale pandeemia lõppu võetakse ka mingi suurpuhastus ette. Rahvas ehk nõuab ka ministritelt valdkonda iseloomustavat kõrgharidust. Mida tähendab poliitiline minister, kellel on kaks poliitilist asetäitjat. See on lihtsalt parteide toitumisahel.
k
Kap/ 27. märts 2020 23:52
Järjekordne hoolimatus=bürokraatia!
n
need ametnikud/ 27. märts 2020 22:18
tuleks päevapealt lahti lasta ja kohtu alla anda lastele shoki tekitamise pärast. Kus nüüd siis lastekaitse on? Mingid d---likutest ametnikud, kel p---ss pähe löönud tekitavad psühhotraumasid lastele ja kõik justkui oleks korras? Olete ikka täie mõistuse juures?
š
šoki äär oleks olemata,/ 27. märts 2020 20:02
kui täiskasvanud pereliikmed adekvaatselt käitunud oleks. Pole tarvis ju laiata, kui miskit nagu varjata polegi. Lapsed mõistagi tajuvad vanemate ebakindlust ja reageerivad nutuga.
e
eih/ 27. märts 2020 21:35
politsei peab tajuma lumehelbekeste hingepsüühikat ning seda udusulel kandma isegi kui maailmalõpp ukse taga. Haiged mured tänasel päeval. No ausalt kohe.
i
Inetu lugu/ 27. märts 2020 18:58
Kirjelduse põhjal jääb keskkonnainspektsioonist mulje nagu KGB'st või Gestapost. Ükskõik, kuidas need asjaolud ka olid, sellist sissetungi ja alusetut läbiotsimist ei õigusta kindlasti miski. Väga räpane ja vastik stiil. Ehk ei tohiks diletantidele liigseid õigusi anda. Kalamehena arvan, et ebaviisakas ja üleolev käitumine on nende hulgas üsna levinud - ei kiputa teretama, end selgelt tutvustama, toon on ülbe, ei hoolita, et kalakoht mootoriga laiali peletatakse. Juba ette on ka korralik inimene seaduserikkuja. Samas on veekogud salavõrke täis. Vene miilits...
v
Väga segane lugu/ 27. märts 2020 16:12
Aga millised olid ikkagi tõendid ja viited, et karupojad võivad just seal viibida? Pidid mingeid konkreetsed viiteid olema, et üldse läbiotsimist taotleda ja selleks luba saada. Õhust võetud oletustest ei peaks selleks piisama. Et otsime igaks juhuks. Ikkagi inimeste privaatsuse oluline häirimine. Kui oli tegu valeinfoga, siis tuleks kaaluda selle jagajate endi vastutuselevõtmist. Kus on garatii, et järgmine kord näiteks kosmosetulnukaid taga otsima e tulda? Poolte jutud lähevad muidugi lahku, et kuidas see kõik toimus. Aga ähvardamised ja käsk toimunust vaikida oleksid küll seadusevastased.
s
sõna sekka/ 27. märts 2020 16:26
Oli kohtu poolt väljastatud läbiotsimis order.Polnud ju mingit omavoli. Emotsioonidel pole siin mõtet !
s
sekkasõnajale/ 27. märts 2020 20:26
Läbiotsimisorder? Midagi sellist ei ole ammuilma olemas. on hoopiski vastav MÄÄRUS! P.S. kohtuniku poolt lubamine ei tähenda veel seda, et asjal iga kord tõesti alust oleks. Seaduslik muidugi. Aga kes garanteerib, et kohtunik asjasse iga kord ikka põhjalikult süveneb? Eriti kui toimik on mahukas, sadades lehekülgedes. Ja kaante vahele on menetleja lisaks asjalikule köitnud ka hulgaliselt ballasti. Igaks juhuks. Valvekohtunik sanktsioneerib tööpäeva jooksul vahest kümmekond asja. Kas ta jõuab kõigesse ikka kriitiliselt süveneda?
s
sõna sekka/ 27. märts 2020 14:21
Kogu asja juures on häiriv see , et püütakse õigustada nende tegevust , kes võtavad looma(leid)lapsi endale kasvatada - olles seejuures kindlad , et teevad heateo ! tegelikkus on risti vastupidine , inimene pole loodud loomade elusse sekkuma. Sellel on kurvad tagajärjed. Kui võimalik , uurige hr. Turovski arvamust sellel temal !
m
mida tegelikult/ 27. märts 2020 16:19
aga kuhu siis need karud (pojad) jäid või juba surnud

m
Murakas/ 27. märts 2020 14:03
Ehk olid peret külastanud ametnikud ameerika krimiseriaalide innukad vaatajad ja sealt nö malli võtnud
n
nii lihtne ongi/ 27. märts 2020 13:28
või tuleb nad eutaneerida,issanda loomaaed või päris aed
t
tšinovnik/ 27. märts 2020 16:50
eutaneerida... ametnikud?