Sisuturundus

Uuenduslik tööriist, millega saab mugavalt kõik andmed vanast telefonist uude tõsta 

Huawei, 30. märts 2020 09:00
Nutitelefon on tänapäeval inimeste jaoks oluline tehnikavidin, kuhu on talletatud palju mälestusi ning vajaminevaid andmeid. Telefoni vahetamisel peab aga leidma viisi, kuidas kõik pildid, kontaktid ja rakendused kiiresti ning turvaliselt üle tõsta. Huawei Phone Clone rakenduse abil saab seda teha, olenemata telefonide operatsioonisüsteemidest. Näiteks Huawei uue lipulaeva P40 Pro soetamisel kulub andmete liigutamiseks vaid paar minutit.

Tarbijad vahetavad üha sagedamini oma telefone uuemate ja paremate vastu. Uue nutitelefoni esmakordne sisselülitamine ja seadistamine on kahtlemata põnev, kuid enamik meist ei soovi uue seadmega täiesti nullist alustada. Fotode, kontaktide, sõnumite, vestluste ajaloo ja rakenduste andmete edastamine või uute äppide allalaadimine oli varem tüütu ja ajamahukas.

Huawei Phone Clone funktsiooni abil saab nüüd nutitelefonide vahel hõlpsalt andmeid edastada, sõltumata sellest kas kasutad iOS või Android operatsioonisüsteemi. Tuleb lihtsalt mõlemas seadmes Phone Clone sisse lülitada, tuvastada oma uus ja vana seade, ning need omavahel siduda.

Huawei koolitusjuhi Jekaterina Mishina sõnul töötab Huawei Phone Clone WiFi vahendusel ning see võimaldab kasutajatel jätta vahele samm, mis nõuaks oma andmete arvutisse laadimist või kaugedastusteenuse jaoks registreerimist. „Andmed viiakse ilma mobiilset andmesidet kasutamata vanast telefonist otse uude. Protsess on uskumatult kiire, muutes telefonivahetuse palju lihtsamaks ja mugavamaks,“ sõnab Mishina.

Lisaks võimaldab Huawei Phone Clone kasutajatel valida, milliseid rakendusi ja andmeid nad uude telefoni edastada tahavad, selle asemel, et valimatult tervet seadet kloonida. See säästab aega ja vähendab kasutatud mälumahtu.

„Rakendus võimaldab uue telefoniga ühenduse luua ja liigutada andmeid ülikiirelt, 1 GB minutis. Pole oluline, kui palju pilte ja videoid sa teinud oled, need laaditakse uude nutitelefoni vaid mõne minutiga. Ja mis kõige tähtsam, protsess toimub ohutult üle turvatud WiFi võrgu. Tagavarakoopiat andmetest ei säilitata pilves ega kõvakettal,“ selgitab Huawei koolitusjuht.

Kui kõik andmed on edastatud, annab Phone Clone’i uusim versioon kasutajatele soovitusi populaarsete kohalike rakenduste hulgast. Kõiki neid rakendusi on HUAWEI AppGalleryst lihtne alla laadida.

Kuus sammu uue nutitelefoni üles seadmiseks Phone Clone’i abil

1. Ava uuest telefonist Phone Clone äpp ja vali „See on uus telefon”.

2. Mine vanas telefonis Phone Clone rakendusse (leitav ka teistelt rakenduste platvormilt) ning vali „See on vana telefon”.

3. Ühenda kaks telefoni, skännides vana telefoniga uuel kuvatavat QR koodi.

4. Vali, milliseid andmeid soovid vanast telefonist uude üle viia. Huawei Phone Clone võimaldab automaatselt terve telefoni sisu üle viimise asemel kasutajatel valida, milliseid äppe ja infot nad soovivad kopeerida. See ei säästa ainult aega, vaid ka mälumahtu.

5. Oota kuni üleviimine lõpetatakse.

6. Naudi oma uut telefoni kogu vajamineva infoga.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee