Eesti uudised
Hiidlane: lootsime puhtalt pääseda, aga oleme meiegi samamoodi inimesed

HIIUMAA VALLAJUHT KOROONALE KAOTATUD INIMELUST: kui naine haiglasse viidi, oli tal enesetunne vilets, aga viirus tundus kergeloomuline

Henry Linnard, 26. märts 2020 18:26

5 KOMMENTAARI

l
lugeja/ 27. märts 2020 18:49
Kas see lapselaps ise haigeks ei jäänud ja kas teda ei ole kontrollitud. Kuidagi imelik poolik jutt. Kas see lapselaps puutus kokku ka teiste pereliikmetega ja kas need on terved senini. Kui tahetakse midagi selgitavat kirjutada, siis kirjutagu aga ärgu hämagu.
v
virke/ 27. märts 2020 10:33
Ka mina tellin toiduained ja ravimid koju. Aga toitude kojutoomise aeg on ümbse10-15 päeva,sest näiteks e-selver näitab kogu aeg,et kojutoomise päeva on kinni. Nii on väga raske oodata arvuti juures,millal saad tellimuse vormistada. Jõudnud on kätte päev,millal kodus olevad toiduained on juba otsas. Miks seda toidu tellimist ei ei saa kuidagi korraldada
n
n40/ 26. märts 2020 19:20
Oleme siin mõelnud, et kui viirus püsib pindadel mitu päeva, siis kas pole poekottidel, karpidel, pakenditel jne see viirus peal neid asju koju tuues? Kui asju valmistas või pakkis haige või inimene kellel veel polnud haigustunnused avaldunud aga ta oli juba nakatunud siis niimoodi võibki viiruse koju tuua vaatamata sellele, et kõik kannavad maske, desinfitseerivad käsi ja jätavad koti ukse taha. Selliste asjade kohta meil infot pole.
e
27. märts 2020 09:08
Ega pääsu ei ole, jah.
s
27. märts 2020 09:44
Saatsin ka paki, hoiatasin sõnumiga saajaid, et avaksid paki kinnastes kätega ja sisu ei tohi nendega puutuda. Või jätta pakk seisma ohu möödumiseni.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee