Eesti uudised

Valed, hirm ja MMS: soolapuhujad varitsevad segaduses inimesi

Karin Sõmer, 25. märts 2020, 10:29

10 KOMMENTAARI

a
Armas Jüri/ 26. märts 2020, 00:24
Palun, inimesed, hoiatage oma lähedasi, naiivsemaid, vanemaid inimesi, et nad ei usaldaks soolapuhujaid, kes lubavad koroonaravimit jms, pigem õhutage neid reportima v teada andma igasugu libakõnede, imeravimite jms vastu- parem oodaku ära valitsuse teadaanded, ennem, kui mingit infot edastama ja uskuma hakkavad, sest, muide, valeinfo levitamine on karistatatav!
j
Jüri/ 25. märts 2020, 15:46
Olen seda MMS/naatriumkloriti maailma veidi uurinud - MMS-i edulugu sai alguse Aafrikast, kus tuli välja, et seal vee puhastamiseks laialt kasutatav naatriumklorit oli suureks abiks ka malaaria ravimisel. Ja nüüd lugedes uudiseid - USA-st tuli uudis, et malaariaravim aitas ka eluohtlikus seisus olnud koroona/Covi19-haiget. Seega loogiliselt võttes peaks hea malaariaravim MMS aitama ka nüüd?
a
Armas Jüri/ 25. märts 2020, 17:33
Tundub, et sa ikka väga põhjalikult ei ole seda MMSi värki uurinud. Nimelt on nii veepuhastusainena ekstreemsetes olukordades kasutatav siiski kloordioksiid, mitte naatriumklorit. Ja selle legendi malaariast tervenenuist mõtles välja ja levitas MMSi leiutaja ja selle abil rikastunud Jim Humble. See seletab, miks sa ei leia infot tervenenenute kohta mujalt, kui Jim Humble MMSi sekti (tegu on ususektiga Genesis II Church of Health and Healing) peapiiskopiga, kes muuhulgad nimetab end miljon-aastaseks Andromeda galaktikast pärit olevaks Jumalaks. Nii et mõtle veel korra natuke 😉
j
Jüri/ 25. märts 2020, 18:03
Vee pustuseks kasutab naatriumkloritit ka Tallinna Vesi. Aga see, et Internetis on ka palju ebaõiget infot ning blufi ja õige vahet on suht raske teha, on muidugi täiesti paikapidav. Ja mitte ainult MMS-i teemal kahjuks.
a
Armas Jüri/ 25. märts 2020, 18:36
Tallinna Vesi kasutab siiski veepuhastuseks osoneerimist ja kloori, mitte naatriumkloritit. Ja Jim Humble muinasjutt tekkis kloordioksiidil põhinevatest veepuhastusvahenditest (müüakse n matkapoodides nii tablettide kui tilkadena), aga needki on mõeldud pigem väga ekstreemsetes oludes vee puhastamiseks ja enamasti nõuavad ka lisafiltreerimist, olukorras näiteks, kus on võimalik veest saada koolera või mõni hullem haigus ning ei ole mõeldud pidevalt kasutamiseks või ammugi mitte koroona raviks.
r
Raf/ 25. märts 2020, 14:39
Apteegimeedia on paanikas, seda oligi oodata.
ä
Ähvardavast 5G-st on põhi all/ 25. märts 2020, 12:15
Side-täiustamist on vaja meie paremaks jälgimiseks ja mahukama reklaamisaasta edastamaiseks.
g
Goldun/ 25. märts 2020, 12:13
S-puhujate mõju on pöördvõrdeline peameditsiini tugevusega. Hädas kodanikel ei jäägi sageli peale alternatiivravi muud võimalust.
j
J/ 25. märts 2020, 10:51
Selline tore lugu. Aga Õhtuleht paneb selle samale veebiküljele Mangi, horoskoobi, armuhoroskoobi, Kimchi immuunsust tugevdava toimega, tervendaja Volli ja iluhoolik Reeduga.
o
Oswald/ 25. märts 2020, 16:13
Miks mitte panna samale veebiküljele ühesuguseid soolapuhujaid? Üks kuritegelik kamp kõik.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee