Eesti uudised

VIDEO | Terviseameti juht uuel nädalal saabuvatest kaitsevahenditest: „Enne kui ma ei ole käega katsunud neid maske, ei julge öelda, et meil on need olemas.“ (8)

LISA KOMMENTAAR

Andres 23. märts 2020 10:47
See kurja näoga tädi peaks tõsiselt peeglisse vaatama ja mõtlema, et kas ta ikka sobib sellesse ametisse.
Saamatu Terviseamet 23. märts 2020 07:52
Liia 23. märts 2020 07:25
Ehk oli Eestist saadetud maskides abi et Hiina viiruse levik on peatunud ja maskide tootmine saab jätkuda. Me ei oleks ju ise siis neid maske niikuinii kandnud, sest häbeneme seda teha. Suurem osa ei lk kannaks vist täna ka veel. Nüüd, kus tootmine taastatud, tuleb valitsusel pingutada, et maske jaguks neile, kes on eesliinil.
Oodatud tulemus 22. märts 2020 16:01
Klassikaline näide kui (eri-) hariduseta inimene pääseb pulkade taha. Terve riik on neid haldusjuhte täis, kes peale sebimise ei oska midagi teha.
tagantjärg tarkus 22. märts 2020 15:27
nii et uued maskipartiid saabuvad alles aprillis-mais? Kardan aga, et selleks ajaks on paljudel juba sussid sirged. Jah, kui poleks omal ajal lastud spekulantidel maske tuhandetekaupa kokku osta ja isegi väljamaale maha sahkerdada, siis vast poleks neist praegu selline puudus olnud.
Kaera Jaan 22. märts 2020 15:12
Küll on aga paljud teised riigid, mis on suutnud oma bürokraatia kiiresti seljatada, toonud hiinast juba lennukite kaupa maske, teste, muud kaitsevarustust. Väidetavalt nii soome, läti kui tšehhi, suurematest riikides rääkimata. Aga eesti ametnik, kes harjunud brüsseli korraldusi täitma, on abitu! Brüssel on vait ja oma peaga mõtlemise ja kiire tegutsemisvõime on ametnik ammu kaotanud.
vastutustundlik kodanik 22. märts 2020 14:50
Kardan viirusest rohkem meie süüdimatuid kodanikke. Just need nõuvad maske aga lihtsatest reeglitest kinni ei pea: võimalikult kodus püsida, hoida vahemaad teistest inimestest, 1,5 - 2 m , väljas paljakäsi mitte ampsata toitu.Saan aru kui maske pole saadaval aga pole ka eriti kummikindaid inimestel näinud(vähe), kuigi neid saab igast poest.Vot sellised kaaskodanikud on meile ohtli. kud.
Imestaja 22. märts 2020 14:35
Terviseameti spetsialist istub koos teistega ninapidi koos, maski pole, näpib nägu 😮 Milline usaldus mul peaks selle asutuse vastu tekkima?