Eesti uudised

TV3 tegevjuht Priit Leito suri ootamatult 

Toimetas Katrin Rohtla, 21. märts 2020 15:19
Priit LeitoFoto: Robin Roots
Täna suri 45aastaselt Priit Leito, kes viimased kümme aastat oli ametis TV3 tegevjuhina. Õhtulehele teadaolevalt suri mees arestimajas.

„Sügav kaastunne Priidu lähedastele. Tegemist oli hinnatud ja suurte kogemustega juhiga, suurepärase kolleegi ja hea sõbraga, kelle ootamatu lahkumine on šokk meile kõigile,“ ütles TV3 programmijuht Raimo Kummer, lisades, et surma põhjused on täpsustamisel.

Kesklinna politseijaoskonna juht Kaido Saarniit ütles Õhtulehele, et täna ennelõunal suri Tallinna kesklinna politseijaoskonna kinnipidamiskambris 45-aastane mees, kes peeti kinni eile pärastlõunal seoses joobes juhtimisega.

Mehe surma täpne põhjus selgub lahangul, kuid meedikute esialgne info viitab terviserikkele.

„Politsei sisekontrollibüroo alustas kõigi nende asjaolude kontrollimist, mis puudutab arestimaja ametnike tegevust kinnipeetava jälgimisel,“ ütles Saarniit.

Priit Leito oli 1998-2000 Sõnumilehe tegevjuht ning jätkas seejärel ühinenud Õhtulehe ja Sõnumilehe eesotsas. 2005. aastal sai temast Ekspress Grupi tegevjuht, 2009. aastal Modern Times Group Eesti ettevõtete TV3 ja Mediainvest Holding tegevjuht. Ta oli ka oma isa, hiljuti lahkunud Toomas Leito asutatud kirjastuse Tänapäev nõukogu liige. 6. märtsil suri Priidu isa, meediajuht Toomas Leito. 

Õhtuleht avaldab kaastunnet kõigile lähedastele.

Samal teemal

21.02.2020
Annely Adermann: Priit Leito viimased sõnad oma rahvale olid, et „Ärme lase pead norgu. Maailm seisma ei jää!“
21.02.2020
Katrin Lust Priit Leitost: ta oli kõigiga oma inimene
21.02.2020
Hans H. Luik: Priidul oli alati lapselik naeratus varuks
21.02.2020
Katrin Pauts: Priit Leito oli südamlik ja helge inimene