Sisuturundus

NÕUDLUSEST SÜNDIS E-POOD: Karni liharikkaid, maitsvaid ja kauasäilivaid snäkke saab nüüd osta ka veebist! 

Karni, 9. aprill 2020 15:12
Karantiini ajal ei soovitata ilma tungiva vajaduseta ringi liikuda ning ka poes käimist tasuks vähendada. Seega on mõistlik enamik oste teha veebist ning just siin tuleb appi Karni uhiuus e-pood, mis on loodud võttes arvesse klientide nõudlust!

Kuigi Karni toodete valik on äärmiselt lai, saab e-poest soetada ainult snäkke, mis on pika säilivusajaga (snäkivorstid 60 päeva ning Beef ja Chicken Ground Jerkey 180 päeva). Pakutakse kaheksat erinevat tüüpi snäkke:

Põdrasnack on Karni valikust vaieldamatult kõige populaarsem ja ostetum. Tarbijaid võluvad just Põdrasnacki omapärased maitsenüansid.

Kanasnack on klassikaline snäkk, mis läheb oma kerguse ja vähesema kalorisisalduse poolest peale just naistele.

Kanapepperoni on tulnud turule hiljuti ning seda just tänu Kanasnacki suurele populaarsusele. Kanapepperoni on vana ja tuttav kanasnäkk, millele on lisatud juurde maitsevarjundeid. Kanavorstid on muudest snäkkidest pehmema struktuuriga.

Snackivorst on pikalt olnud populaarne toode eestimaalaste toidu- ja peolaual. Kuna säilivusaeg on pikk, on see suurepärane karantiini ajal igaks juhuks köögikappi varuda.

Beef Ground Jerkey. Tooteid on kolmes erinevas maitses (Original, Teriyaki ja Hot), mille hulgast leiavad oma lemmikud nii klassika fännid kui ka tulisema meki pooldajad.

Chicken Ground Jerkey. Veiseliha Ground Jerkey edust inspireeritult on loodud ka kanalihast valminud toode – seegi imponeerib peaasjalikult õrnema soo esindajatele.

Karni vinnutatud lihasnäkid on tõeliselt liharikkad ning sealjuures turu odavaimad. Kõikide toodete säilimistemperatuur on 22 kraadi, nii et neid ei ole vaja külmikus hoida. Pikk säilivusaeg (kuni 180 päeva) teeb nad ideaalseks karantiinisnäkiks. Toodete pakend erineb teistest väga – selles on kasutatud rohkem paberit ja vähem kilet, et olla tavapärastest kilepakenditest loodussõbralikum.

Karni tooted on müügil kõikides kaubanduskettides. Raskel ajal toeta Eesti ettevõtteid ning osta kodumaiseid tooteid!

Karni e-poe leiad SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee