AS Liviko juhatuse esimehe Janek Kalvi sõnul Eestis desinfitseerimisainete põuda ei paista.Foto: Arno Saar
Aare Kartau 20. märts 2020 13:11
Mitmed välismaised alkoholitootjad on raskel ajal tervishoiutöötajatele appi tõtanud ning hakanud alkoholisisaldusega desinfitseerimisvahendeid tootma. Eestis on samuti olukorda arutatud, ent meil siiski veel desoainete defitsiiti ei paista. 

AS Liviko juhatuse esimehe Janek Kalvi sõnul on nende ettevõtte seisukoht selline, et eelkõige peaks desinfitseerimisainete tootmine olema vajadusest tingitud. „Livikost rääkides oleme me ennekõike alkoholitootja. Meil pole täna sellist valmisolekut, et toota desoaineid näiteks pihustavatesse pudelitesse,“ tõdes Kalvi, kelle sõnul puuduvad neil igasugused mürgid või kemikaalid, mida kodukeemia või desinfitseerimisainete tootmisel alkoholi joogikõlbmatuks muutmiseks kasutatakse.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

ei ole 20. märts 2020 16:37
Ei ole, ei ole Eestis desinfitseerimisvahendite kriisi. Kriisi ei ole, sest desovahendeid lihtsalt ei ole, seega pole ka kriisi.
Oswald 20. märts 2020 15:29
Ei saa ega olegi mõtet niisugust asja toota sest see lihtsalt juuakse ära täpselt samamoodi nagu juuakse süütevedelikku. Parem joogu juba puhast viina.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS