Sisuturundus

Pehme mööbli ja vaipade süvapuhastus + desinfitseerimine nüüd 30% soodsam! 

Cleansmart, 19. märts 2020 10:13
Kevad on suurpuhastuse aeg. Eriti praegu, mil väljas möllavad gripp ja koroonaviirus, peaks puhtusele tavapärasest suuremat tähelepanu pöörama. Miks mitte sisustada oma sunnitud puhkuseaeg kasulikult ning viia läbi üks kevadine suurpuhastus koos põhjaliku desinfitseerimisega?

Kõik tekstiilid määrduvad kasutamisel. Kui teksapüksid käivad aeg-ajalt pesumasinas, siis diivani, tugitooli või madratsi kattekanga pesemise peale ei mõelda sageli üldse. Ometi on mööbli koormus tihti suurem kui püksipaaril ning korralikku pesemist vajab seegi. Kui sinu pehme mööbel on juba pikemat aega puhastamata, tuleb appi Cleansmart Eesti.

Pehme mööbli märgpuhastus ja desinfitseerimine ei ole vajalik mitte ainult plekkide ja mustuse eemaldamiseks, vaid ka selleks, et eemaldada mööblist haigusetekitajad. Isegi kui mööblikangal silmaga nähtavaid plekke veel ei ole, on sinna aja jooksul kogunenud tolmu ja rasva, kangas on võidunud, selle värv tuhmunud ning mööbel näeb nukker ja väsinud välja. Korrapärane süvapuhastus ning desinfitseerimine annab peale puhta mööbli ka tervislikuma keskkonna kodus või kontoris, sest just pehmes mööblis ja vaipades on suurel hulgal silmale nähtamatut tolmu, allergeene ning baktereid.

Cleansmarti spetsialistid teostavad pehme mööbli, madratsite ning vaipade puhastus- ja desinfitseerimistöid kliendi juures kohapeal ja seda üle kogu Eesti! Puhastamine ei võta kaua aega (keskmise diivani peale kulub umbes tund) ning mingeid eriettevalmistusi ei pea kodus eelnevalt tegema. Samuti pole vaja karta, et tuppa jääks peale puhastamist ebameeldiv kemikaalide lehk – vahendid, mida puhastamisel kasutatakse, on praktiliselt lõhnatud ning peale puhta veega läbiloputamist on ruumist kadunud kõik kõrvalised aroomid.

Tasub meeles pidada, et peale läbipesu jäävad puhastatud pinnad veidi niiskeks ning vajavad lõplikuks kuivamiseks mõne tunni aega.

Kevadisel suurpuhastusel lase kindlasti puhastada ning desinfitseerida ka pehme mööbel, madratsid ja vaibad!

Kasu puhtama ja tervislikuma elukeskkonna ning mööbli pikema eluea näol kaalub kindlasti üles puhastamise kulu – Cleansmarti enam kui kuus ja pool tuhat klienti ei saa selles eksida, seda enam, et pea veerand neist on ettevõtte püsikliendid.

Cleansmart pakub sulle soodustust 30%, kui kasutad tellimisel koodi MIINUS30. Ning veel – kui tellid puhastuse enne aprilli lõppu, saad püsikliendina ka järgmise puhastuse sama soodsalt!

Lisainfo ettevõtte kodulehel https://cleansmart.ee või telefonil 5840 2185

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee