Järgmine peatus | Õhtulehe raadio

„JÄRGMINE PEATUS“ | Kolme ränduri lood koroona pärast ärajäänud reisidest – rahakaotusest, emotsioonidest ja soovist riskida… 

Ohtuleht.ee, 18. märts 2020, 10:22
Foto: AP/Scanpix
Kuna riigis valitseb eriolukord, on ka „Järgmisel peatusel“ erisaade. Saatekülalisi on täna kolm, nad kõik on oma kodudes ja salvestus toimub Skype’i vahendusel.

Saatekülalised Manona Paris, Geidi Raud ja Karoliina Vasli pidid olema praegu välismaal (vastavalt Itaalias, Ameerika Ühendriikides ja Brasiilias), kuid kõigi reisid jäid ära koroonaviiruse tõttu.

Geidi Raud peaks aga saate eetrisse mineku ajal lendama New Yorki. Veel mõned päevad enne lendu mõtles Geidi koos elukaaslasega, et äkki ikka riskiks ja läheks. Argumendiks oli see, et nad on noored ning oht tõsiselt haigestuda oleks madal. Rohkem mõtlema pani neid see, kui elukaaslase töökohas viidati, et pärast reisi tuleks ilmselt kaks nädalat kodus püsida.

Nüüd on ta igal juhul rõõmus, et neil ei õnnestunud New Yorki lennata. „Olen näinud, mis toimub lennujaamades… see on kaos,“ ohkab Geidi.

Karoliina Vasli oli aga pikka aega üsna kindel, et tema reis Brasiiliasse toimub. Nüüd toonitab ta, et pole hetkekski kahetsenud otsust mitte minna. „Reisida jõuab terve elu – praegu tuleb lihtsalt kohaneda uue reaalsusega ja loota, et see saab peagi läbi,“ leiab ta.

Vestlust juhib Liina Metsküla.

Tule ja jälgi meid Soundcloudis või Facebookis:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee