Seisukoht

Seisukoht | Võtame kodustest õhtutest viimast! 

Eigo Kaljurand, spordireporter, 17. märts 2020, 12:09
Foto: Pixabay
Koroonaviiruse puhang ja riigis välja kuulutatud eriolukord sunnib paljud inimesed kodusele režiimile. Stressis olemise ja muretsemise asemel võiksime kõik koos ootamatut olukorda nautida ja tegeleda asjadega, milleks varem polnud lihtsalt aega. 

Tiheda graafiku kõrvalt pole olnud vabu hetki mõne raamatu läbi lugemiseks? Nüüd on see võimalus! Riiulil koguvad tolmu lauamängud? Viimane aeg need sealt alla võtta ja teha perega üks lõbus koosviibimine. Netflix ja telekanalid on täis seriaale, mille vaatamiseks polnud ühtegi vaba õhtupoolikut? Käes on ideaalsed päevad sarjamaratonideks.

Seda rida võiks jätkata lõputult, sest viimaks on meil kõigil võimalus aeg maha võtta. Lõpuks ometi on meil vabad tunnid, et pidada maha pikad telefonikõned sõprade ja lähisugulastega. Tavalise kiire kokkamise asemel võib külmkappi kogutud varudest teha korraliku õhtusöögi. Ajaveetmise võimalusi on sadu ja tuleb vaid leida endale sobiv lähenemine.

Kõigele lisaks aitab kodus istumine hoida ära viiruse levikut ehk sellega anname kõik panuse haiguspuhangu kiiremale lõpule. Püsigem kodus ja naudime vabu õhtuid!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee