Müstika

Horoskoop 18. kuni 24. märts 

Naisteleht, 18. märts 2020, 06:00
Foto: depositphotos

JäärPinged kuhjuvad, teevad haiget ja vahel ka haigeks. Suhtu oma kehasse kui baromeetrisse ehk et kui tunned füüsilist või emotsionaalset valu, võta aeg maha, hellita end meelepärasega ja pühenda aega oma kordumatule ilule.Pane tähele! Töökollektiivis on konfliktid praegu kerged tekkima. Sul on paljus õigus, ent peale selle, mida räägitakse, on tähtis ka see, kuidas räägitakse – pööra sellele tähelepanu. Su tugevuseks on täpsus.

SõnnIgatsed hellust ja soojust, ent mingil põhjusel on sul seda lihtsat soovi raske väljendada, mistõttu mõjud kohati kui talve viimne hingus koos jäise tuule ja krae vahele tungiva lörtsiga. Iseennast ja maailma usaldades jõuad armastava inimeseni.Pane tähele! Hoolitse praegu enda tervise eest sellise kire ja andumusega, nagu lihviks juveliir hinnalist kalliskivi. Tüsistuste oht on hetkel suur.

KaksikudSotsiaalsete suhete hoidmine on praegu kõige suurem väljakutse. Aga tea: edeneb iga valdkond, kuhu järjepidevalt panustatakse. Haara ohjad enda kätte ja hakka korraldama näiteks virtuaalset raamatuklubi.Pane tähele! Kui oled piisavalt tähelepanelik, saad infot, millest sul on tulevikus palju abi. Vali hoolega, kellega asju arutada – kui avad suu kellelegi, kes sind ei toeta, võid kogeda valusaid tagasilööke.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee