MUGAVUST JUURDE: Club Decolte rõhub külastaja mugavusele - püsti seismise asemel pakutakse istumiseks nahkdiivaneid. Uue sisekujunduse on loonud Martti Ruus ja Kaupo Paabo. (Arno Saar)

Uuenduskuuri ja omanikevahetuse üle elanud ööklubi Dekoltee ehk nüüdne Club Decolte rõhub kvaliteetsele heli- ja valgustehnikale ning varasemast mugavamale miljööle. Kui omal ajal võis klubi mahutada kuni 3000 inimest, on nüüd piiriks 1500 külastajat.

Klubi omaniku Urmas Pasti sõnul pole mõtet ruumi lõhki ajada: “Normaalne on, kui ühe ruutmeetri peale tuleb üks külastaja, mitte neli ega kuus. Oleme sisse toonud hulgaliselt nahkdiivaneid, mis olemise mugavamaks ning hubasemaks muudavad. Koos üksikute istekohtadega mahub meil istuma 750 inimest.”

Pasti kinnitusel on klubisse plaanis rajada ka võimas multimeediakompleks, mis võimaldaks reaalajas jälgida teistes klubides - Tartu Atlantises ja Pärnu Mirage’is - toimuvat. Lavale tõmmatud videoekraanile on siis külastajatel võimalik saata SMS-sõnumeid, mis sinna projitseeritakse.

“Küllap on igaüks tundnud ööklubis vajadust üles otsida rahva sekka kaduma läinud sõpru, edastada neile mingeid teateid ning miks mitte ka tervitusi ja soovilugusid. Nüüd on see võimalus avaliku ekraani näol olemas,” selgitas EMT turundusdirektor Jüri Teemant.

Kokku on Decoltesse paigutatud 28 kõlarit, 14 võimendit, neli võimsat videoprojektorit, neli ekraani ning ligi kaks kilomeetrit helikaableid. Omanike Urmas Pasti ja Juhan Kolgi sõnul on klubisse investeeritud ligi 25 miljonit krooni.

Teisele korrusele ehitatud Tibist ja Ribist on võimalik saada ka sooje suupisteid. Meelelahutuskoht on avatud kolmapäevast laupäevani.

Klubi kaasomaniku Juhan Pasti sõnul jäeti meelelahutus-asutuse nimi sisuliselt muutmata, kuna see on juba inimestele meelde jäänud ega vajanud suuremat uuenduskuuri. Ka piletihinnad jäävad tavapärasele Tallinna tasemele.

“Mul on väga kahju, et vana Dekoltee siin niimoodi lõpetas,” arvas Urmas Past. “Ma loodan, et saavutame Tallinna klubielus liidripositsiooni nii, nagu see kunagi oli. Julgust selleks annavad meile aastatepikkused kogemused klubidega Atlantis ja Mirage.”

Ööklubi klaasseinaga saun jääb sedapuhku suletuks, kuna ei vasta vahepeal karmistunud tuletõrje- ning ohutusnõuetele.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis