Kommentaar

Nelli Kalikova | Koroonaviirus kui Eesti suutlikkuse proovikivi

Nelli Kalikova, infektsionist ja epidemioloog, Eesti Rooma Klubi liige , 16. märts 2020 17:31

3 KOMMENTAARI

v
Väga asjalik ja hoiatav artikkel, kuigi.../ 13. mai 2020 09:50
...tagantjärele oleme me targad kõik. Võrkpallimängu eelsel ajal aga Eestis keeldusid veel polnud. Narkomaane (vargaid) ei peaks pr Kalikova aga nii palju poputama :(.
r
Ristiema/ 16. märts 2020 10:55
Tänan, proua Kalikovat. Terviseameti juhi kõrval tuleb meeles pidada ka Võrkpalliliidu esimeest Pevkurit. Saaremaa klubi üksi ei ole võimeline organiseerima Itaalia puhangu epitsentrist , Milanost, võrkpallivõistkonda Saaremaale. Mina ei pea õigeks, et koroona testimistele ei pöörata enam tähelepanu. Seda on vaja inimestele, et teada saaada, kas on tavaline nohu või midagi hullemat. Seda on vaja ka statistika jaoks, et oleks ülevaade kuidas nakkus levib ja suudaks hiljem andmetele toetudes leviku mudeleid koostada. Kes teab missugune katk või koolera on tulevikus ees ootamas?
t
16. märts 2020 13:22
Tahtmata alahinnata NK seisukohavõttu, aga neid arvamusi võiks kirjutada ju kümneid, sest ka selles kirjutises on ju kõik teada faktid. Uuemaid käsitlusi ja infot maailmast selles ju ei leia, nagu seda teeb prof. Irja Lutsar. Ja Vox populi paneb samas Kalikovale plusse ning taob Lutsari mutta. Kummaline küll see anonüümne kommentaariumimaailm, mis on veelgi anonüümsem kui viirus ise

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee