Kõikide muudatuse poolt mõjutatud reisijatega võtab lennufirma ühendust e-posti kaudu. Foto: Tairo Lutter
Toimetas Reti Jõerand 14. märts 2020 22:27
AirBaltic annab oma kodulehel teada, et peatab ajutiselt kõik lennud alates 17. märtsist.

Tulenevalt Läti Vabariigi valitsuse otsusest tõhustada ohutuse tagamise abinõusid ja piirata rahvusvahelist liikumist, peatab airBaltic teisipäevast kõikide lennutegevuse. Meede puudutab kõiki ettevõtte opereeritavaid lende Riiast, Tallinnast ja Vilniusest ja kestab 14. aprillini k.a. 

“Meie töötajate, reisijate samuti aga laia avallikkuse hea tervis ja ohutus on meie jaoks esimene prioriteet. Hetkel töötame Läti valitsusega plaani kallal, mis aitab tuua tagasi kõik reisijad, kes on hetkel jäänud välismaale. airBaltic’u meeskond töötab pingsalt selleks, et aidata kõiki muudatuse poolt mõjutatud reisijaid. Me täname Teid ette mõistva suhtumise eest,” sõnab airBaltic’u juhatuse esimees Martin Gauss.

Kõikide muudatuse poolt mõjutatud reisijatega võtab lennufirma ühendust e-posti kaudu. 

Kuna airBaltic kliendikeskus saab endiselt ülisuures koguses klientide kõnesid, kirju ja sõnumeid, siis palutakse klientidel ühendust võtta juhul, kui kliendi lennuaeg pidanuks saabuma lähima paari päeva jooksul. Selline meede aitab  kiirel ajal toetada just neid reisijaid, kes vajavad ettevõtte abi kõige rohkem.

airBaltic’ul on välja töötatud kriisiplaan erinevate majanduslike ja operatsiooniliste kriiside juhtimiseks. Alates 28. veebruarist on ettevõttes loodud  C19AG nimeline töögrupp, mis hindab situatsiooni viimaseid arenguid ja võtab kasutusele vajalikud meetmed.

airBaltic jätkab varem välja kuulutatud meeskonna optimeerimist. Ettevõte alustab lähipäevil läbirääkimisi meeskonna esindajate ja erinevate ühingutega, et leppida kokku kõikides detailides, mis mõjutavad firma töötajate tulevikku.

Viimased uudised lennufirma kohta on leitavad aadressil https://www.airbaltic.com/en/travel-updates.