Eesti uudised

Miks ei näita ETV ja ETV2 otseülekannet Jüri Ratase poliitilisest avaldusest? 

Terttu Jazepov, 12. märts 2020 10:59
Jüri RatasFoto: Kuvatõmmis/riigikogu.ee
Neljapäeval kell 10 esines peaminister Jüri Ratas Riigikogus avaldusega, mis puudutas koroonaviirust. Kuigi otseülekannet näidati ERR-i kodulehel, ei saanud seda vaadata ETV-st ega ETV2-st. Miks nii?

Samal ajal kui peaminister alustas poliitilise avaldusega, näidati ETV ekraanil „Terevisiooni“ kordust ja ETV2 ekraanil sarja „ENSV“.

„Operatiivsuse huvides edastasime pöördumise otseülekandena ERR.ee portaalis ja Vikerraadios, Raadio 4 tegi pöördumisest eriuudise kell 10.30. Juhin tähelepanu, et veebiülekannet jätkasime portaalis ka pärast katkestust teistes Eesti meedia kanalites,“ ütleb Eesti Rahvusringhäälingu kommunikatsioonijuht Pille-Mai Helemäe.

Sama asja kohta päris peaministrilt aru ka Kert Kingo. „Arvasin, et ERR kannab seda üle ja peaminister ei pea jälle Rahvusringhäälingusse helistama – siis tekib jälle sekkumise teema. Loodan, et äkki on siin erameedia lünka täitnud. Ma ei tea, mida Vikerraadio praegu teeb, kas nemad kannavad sõnavõttu üle. Minu lühivastus: kurb, kui see nii on,“ vastas Ratas.

Samal teemal

12.03.2020
VIDEO | Martin Helme: valitsus arutab piiride sulgemist, laeva- ja lennuliikluse katkestamist ning Saaremaa karantiini panekut
12.03.2020
FOTO | President kohtus Ratase ja Kiigega: arutasime valitsuse järgmisi samme seoses koroonaviirusega
12.03.2020
Peaminister hakkab juhtima koroonaviirusega tegelevat valitsuskomisjoni
12.03.2020
VIDEO | Jüri Ratas: oleme Eestis jõudnud hädaolukorda, koos tegutsedes saame sellest üle

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee