TÄIS KINOSAAL: Forum Cinemas Batlikumi tegevjuhi Kristjan Kongo sõnul on erinevaid võimalusi – suurtes saalides filme mitte näidata või jätta täidetud kohtade kõrvale tühjad toolid. Foto on illustratiivne. Foto: Robin Roots
Eesti uudised
11. märts 2020 21:05
Jüri Ratas viitas, et rohkem kui saja osalejaga üritused tuleks ära jätta
 

Mis juhtub, kui üle saja osalejaga üritused keelata? (3)

Koroonaviirusega nakatunud eestlaste arv aina kasvab, mistõttu käis peaminister Jüri Ratas kolmapäeval riigikogu infotunnis välja mõtte: rohkem kui saja osalejaga üritused tuleks ära jätta. Mida see endaga kaasa tooks?

Jüri Ratas usub, et suuremate kogunemiste korraldamine ei ole praegusel ajal mõistlik. Küll aga ei täpsusta ta oma mõtet, kuidas peaks välja nägema olukord, kus riik keelab enam kui sajal inimesel ühes kohas viibimise. Arvestades, et sadakond inimest ei ole teab mis suur arv. Juba mõõtmetelt suuremas nn lõõtsaga bussis on tipptunnil sadakond inimest, rääkimata rahvast pungil ööklubist või kinosaalist. Kolmapäeva õhtul teatab valitsuse kommunikatsioonibüroo, et Ratas esineb neljapäeva hommikul erakorralise teadaandega. Postimees kirjutab, et eriolukorda peaminister siiski välja ei kuuluta. 

Edasi lugemiseks:

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
Näita vähem
1 € / kuu9.99 € / kuu
-90%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99