Maailm

Koroonapuhangu keskmes töötav arst: palun halastage vanakestele, kes teie tegude tõttu võivad olla hukule määratud

Toimetas Greete Kõrvits, 11. märts 2020 07:29

4 KOMMENTAARI

r
realist/ 11. märts 2020 10:37
See näitab, kui palju on meie seas hoolimatuid egoiste. Viirus toob selle nüüd hästi esile.Alles siin hädaldas üks kriisikoldest saabunu diskrimineerimise üle-naabrid hoiavad distantsi ja sugulase lapse sünnipäevale ei kutsutud. Aga ise ei saanud öelda naabrile, et ohutuse mõttes hoiame kaugemale ja sünnipäevale tuleme kunagi hiljem. Siis kuulutati ennast tedlikuks inimeseks, et nad ei olekski peole läinud. Kõige lõpuks kelgitakse, et kingitus saadeti vanavanematega sünnipäevalapsele. No anna mõistust. Me ise ei lähe aga saadame vanavanematega või kingitusega.
t
Tüüpilise noore mõtisklus/ 11. märts 2020 09:40
Aga milleks üldse muretseda? Sest meie teame ju täpselt, et erilist ohtu polegi, harilik külmetushaigus nagu ja noortele pealegi täiesti ohutu. Vältimiseks piisab vaid käte hoolikast pesemisestki, mitte mingid t0bedaod respiraatoreid pole üldse vajagi! ise meediast oleme lugenud. Kui millegi üle üldse muretseda, siis pigem turistide ahistamise ja liikumise, s.o. meie inimõiguste piiramise tõttu mõnedes maades.
m
mäger mang/ 11. märts 2020 08:14
Staararst vajutas meeldib kommentaarile, kus öeldi, et loodus koristab vaid enda tagatuba ning viirus nagu viirus ikka. Peaks vist proua Itaaliasse haiglasse tööle saatma, mõtleb ehk ümber.
n
nojah/ 11. märts 2020 07:40
Meie staarperearst väitis ju, et see ole midagi enamat kui tavaline külmetus.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee