Eesti uudised

Äsja Roomast naasnud Oudekki Loone riigikokku siiski ei lähe (1)

Ohtuleht.ee, 10. märts 2020 20:36
Oudekki Loone.Foto: Erki Pärnaku
Äsja Itaalia pealinnas Roomas viibinud Oudekki Loone otsustas, et tekkinud olukorras on targem jääda koju ning riigikokku tagasi tööle mitte minna. 

Õhtuleht kirjutas eelmine nädal, et teadaolevalt on rahvasaadikud omavahel arutanud, kas ja mida saab teha Oudekki Loonega, kes viibis Itaalias ja võis uuel nädalal tööle ilmuda – saadikut ei saa takistada. 

Keskerakondlane võttis ise vastu aga otsuse tööle mitte ilmuda ning lubas töötada kodust. "Tänases olukorras on ilmselge, et käitun nii nagu terviseamet soovitab: töötan kaks nädalat kodust, et mitte kellegi tervisega riskida," teatas Loone Facebookis. 

Ta lisas: "Ma olen kindel ka meie tervishoiu töökindluses, ma tean, et riik on võtnud hooleks vanemaealiste ja krooniliste haigustega inimeste tervise jälgimise, sealhulgas kõrgendatud tähelepanuga hooldekodudele ning sellele, et meil jätkuks piisavalt intensiivravikohti ja hapnikumaske, kui olukord peaks halvemkas minema."

Samal teemal

10.03.2020
VÄRSKED ANDMED: koroonaviirus levib 115 riigis. Itaalias juba 631 ja Iraanis 291 surnut. Merkel: Saksamaal nakatub 60–70% elanikest
06.03.2020
Top | Riigikogulane propageerib viiruseturismi
06.03.2020
Poliitikud ärevil: kas Itaalias viibiv Oudekki Loone tuleb esmaspäeval tööle?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee