Eesti uudised

Kas Eha Urbsalu osales soomlase orgiatel Bahama villas?

Eha Urbsaluga seotud Soome moemagnaati süüdistatakse vägistamises ja alaealisega seksimises (7)

Henry Linnard, 10. märts 2020 20:30
SEKSIPEOD: Peter Nygårdi kurikuulsaid pidusid väisanud eestlanna sõnul oli tegu orgiatega, millest võtsid osa ka tuntud seltskonnastaarid.Foto: Vidapress
Tegu on kiskjaga, kes üritas kõiki saada, iseloomustab Soome päritolu moeärimees Peter Nygårdi temaga suhelnud eestlanna. Ärimeest süüdistatakse nüüd arvukates seksuaalkuritegudes, sealhulgas vägistamises ja alaealisega vahekorda astumises. Väidetavalt leidsid mitmed juhtumid aset Nygårdi häärberis Bahama saartel, kus on läbi aegade käinud ka eestlannasid, teiste seas esikaunitar Eha Urbsalu.

Veebruari keskel kaebas kümme naist moehiiu New Yorgis kohtusse, süüdistades teda aastatel 2008–2015 toimunud seksuaalkuritegudes. Need leidsid süüdistuse järgi aset Bahama saartel, kus moeärimehel on hiiglaslik häärber Nygård Cay. Naised süüdistavad teda muu hulgas vägistamises ja uimastamises. Mitmel puhul sunniti naisi seksile ja nad pidid moetuusa haaremisse uusi liikmeidki värbama. Kolm süüdistajat olid juhtunu ajal 15aastased, üks aga alles 14.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

15.03.2000
Eha Urbsalu erutab miljonäri

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee