Eesti uudised

Kõlvart: Tallinn veel koole koroonaviiruse ohu tõttu sulgema ei hakka, aga peab olema valmis edasisteks võimalikeks arenguteks 

Ohtuleht.ee, 9. märts 2020 22:04
Mihhail KõlvartFoto: Martin Ahven
Tallinna linnapea Mihhail Kõlvarti sõnul pealinna koole praegu koroonaviiruse ohu tõttu veel kinni ei panda, kuid tuleb tema sõnul olla valmis edasisteks võimalikeks arenguteks.

Eestis ei ole viimastel päevadel koroona viirusesse nakatunuid lisandunud - endiselt on meil nakatunud 10 inimest, kõik nad olid eelnevalt riskipiirkonnas. Terviseamet on teinud 311 analüüsi, vahendas "Aktuaalset kaamerat" ERR-i uudisteportaal

Valitsuse tänasel kabinetinõupidamisel otsustati, et haridusministeerium peab koos omavalitsustega välja töötama juhised olukorraks, kui haridusasutus tuleb sulgeda. Juhised on antud ka perearstidele, kuidas ja millal väljastada hoolduslehti lapsevanematele, kui lasteasutus on karantiinis.

Kriisinõupidamine oli õhtul ka Tallinna linnavalitsuses ja linnapea Mihhail Kõlvart ütles pärast nõupidamist, et Tallinna koole koroonaohu tõttu praegu kinni ei panda.

"Kui koolide arv, mida me peame kinni panema, muutub kriitiliseks, siis me oleme valmis ka kõik koolid kinni panema, sealhulgas ka huvikoolid ja noortekeskused," selgitas linnapea Kõlvart.

Reedel läks mittestatsionaarsele õppele üle Kristiina gümnaasium, sest Põhja-Itaalia riskipiirkonnast naasenud õpilane käis ühe päeva koolis ning hiljem tuvastati tal koroonaviirus. 

Samal teemal

06.03.2020
PAREM KARTA KUI KAHETSEDA: pealinna kool saatis lapsed koroonaviiruse tõttu koduõppele
06.03.2020
Koroonaviirusega Tallinna õpilane on kodusel jälgimisel, Kristiine gümnaasium suleti kaheks nädalaks. Koolikaaslane: „Natuke on hirm küll.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee