Foto: VPK
Toimetas Katrin Rohtla 7. märts 2020 09:30
Selle nädala alguses Washingtonis peetud konverentsil, millel esines ka president Kersti Kaljulaid ja võtsid teiste hulgas osa ka USA asepresident Mike Pence, välisminister Mike Pompeo ning mitukümmend kongressiliiget, tuvastati kahel osalisel koroonaviirus.

Mõjukas Ameerika Iisraeli avalike suhete komitee (AIPAC) teatas meilis osalejatele, esinejatele ja kongressibüroodele, et nakatunud isikud olid tulnud 1.-3. märtsini peetud kongressile New Yorgist, vahendab ERR-i uudisteportaal.

"Me oleme saanud kinnituse, et vähemalt kaks poliitikakonverentsil osalejat New Yorgist on andnud positiivse koroonaviiruse analüüsi," teatas AIPAC Twitteris.

New Yorgi osariigis registreeriti reedel 22 uut koroonaviiruse juhtumit, suurem osa neist New Yorgi linnast põhja jäävas Westchesteri maakonnas. Kokku on osariigis nakatunuid 44.

Kommentaarid  (2)

Karma 7. märts 2020 17:49
KK jattis minemata Iisraeli holokausti foorumile. Nyyd sai jarjekordne Israelfoorum ta katte.i
ei noh, mis karantiin? 7. märts 2020 10:47
Kõike, mis mul on, pole mul kahju ka oma rahvaga jagada. Eesti Kongress ootab (saabki neist vassistidest lahti), naistepäeva aktus tulemas - need viivad asja edasi koju oma meesšovinistidele. Viva Corona!

SISUTURUNDUS