Maailm

VIDEO | Koeraga sörki teinud austraallane peatas põgeneva narkopäti 

Toimetas Greete Kõrvits, 6. märts 2020 16:59
Julge mees pidas kurjategija kinni ja hoidis teda kuni politsei saabumiseni maas. Koer aitas ka.Foto: QUEENSLAND POLICE SERVICE via Reuters/Scanpix
Austraalia politsei tänab koeraga pargis jooksnud meesterahvast, kes aitas neil tabada autovarga-narkokurjategija. Julge mees lõi põgeneva päti maha ning jõudis enne hommikusörgi jätkamist veel politseinikule patsu lüüa.

40aastane meesterahvas, keda Queenslandi politsei kahtlustas erinevates narkokuritegudes, ärandas auto ja üritas selles korravalvurite eest põgeneda. Kui nood ta ümber piirasid, rammis ta politseiautot, sõitis veel natuke maad edasi, hülgas varastatud sõidumasina ja üritas jalgsi põgeneda.

Seda märkas koeraga jooksma läinud mees, kes otsustavalt päti peatas, teda politseinike saabumiseni kinni hoidis ning seejärel neljajalgse sõbraga sündmuskohalt lahkus. Enne jõudis ta veel paarimehele järele jooksva teise politseinikuga patsu lüüa.

Paraku jääb koeraga kangelase isik esialgu tundmatuks. Politsei loodab ta siiski üles leida, et talle korralikult tänu avaldada. Austraalia rahvas peab meest tõeliseks Aussie legendiks ning Twitteris leiavad austraallased, et selle eest on ta ühe õlle küll ära teeninud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee